Huizenbeurs Nieuwe leden Aan de Turfkade te Goes zijn twee op de Monumentenlijst voorkomende pan den te koop, behorende tot de oudste huizen van de stad. Turfkade 5a is verleden jaar gerestaureerd en van een nieuw dak voorzien. Het is moge lijk het interieur in oude stijl te brengen. Pand nummer 7 heeft, evenals nummer 5 op de begane grond thans een be drijfsruimte. Inlichtingen geeft gaarne de restaurateur Langeraar, V. d. Spie gelstraat 44, Goes, of Mevr. J. J. v. d. Kreeke, Nassaulaan 83, Goes. Tel. 7500. Aan het Breedpad 21 te Heerenveen staat dit 18de eeuwse herenhuis te koop. Beneden heeft het paarse ruiten, de keuken is met tableaus betegeld, de plafonds hebben in stuckwerk de vier jaargetijden als versiering. Het op de Monumentenlijst voorkomende pand bezit beneden kelder, twee kamers (51/2 x 5 V2), opkamer en tussenkamer, keuken en achterkamer (resp. 3 V2 x 31/2 en 3 V2 x 4 V2) en boven vier ka mers (4 x 3V2, 21/2 x 2 Vz), een suite van 7'/2 x 4 een achterkamer van 5V2 x 7'A een opkamer van 31/2 x 31/2 bergka- mer, zolder badkamer etc. Er is een dubbele garage bij het huis. Inlichtingen verstrekt Dr. B. J. v. d. Meer, Henriette Bosmanstraat 36 te Amsterdam (Tel. 020-730347). Mevr. W. Abeleven-Labberton, Veere; Drs. J. Aberson, 's-Gravenhage; Architectenbureau Ir. HJ.L. Ovink B.N.A., Doetinchem; Mevr. M.W. Arts-Manders, Eindhoven (C.P.J. v.d. Ploeg); T.M.W. Baron van Asbeck, Leiden (J.A.C. Houthoff); J. Bachrach, Amsterdam (Drs. R. Koperberg); Jan van den Berg, Groningen; AJ.C. van Beurden, arch, Oirschot (E.A.M.A. Steger); R.D. Boekema, Groningen (Tj. Meijer); J. Th Borghstyn, Vlissingen; H. van Bosheide Jr„ Zutphen; F.A. Bouman, 's-Gravenhage (Mevr. J. Zeiler-Kouwenaar); M. Broekhuizen, Voorschoten (Dr. P.H. v.d. Plank); D. Brugman, Watergang; J. de Bruin Jr„ Amsterdam; J.B. de Bruin, Brielle; H.G. Buskermolen, Scheveningen; A. t^n Cate, Amstelveen (A.P. de Klerk); G.D.W. Dillen, Utrecht; Drs. P. Donkersloot, De Bilt, (G.B. van Dijk); E. Favier, Leiden (M. Bosch-Gans); J.P. Geensen, 's-Gravenpolder); Drs. L.M. Genseberger, Amsterdam (Drs. R. Koperberg); Drs. C. van der Graaf, Gorinchem; C.J.E.J. Hattink, Rotterdam; Mevr. N. Hazeveld, Amsterdam (Drs. R. Koperberg); Ir. J. Heijmans, Rosmalen; PJ. Hoogerwaard, Geertruidenberg (J.F. Roth); Mr. A.L. van Hulsenbeek, Amstelveen (J.A.C. Houthoff); Mvr. Mr. C. Hum mel, Leiden; Drs. H.W. Jansen, Voorschoten (J. de Kruys); Mevr. M.E. Jongkind-Dorrius, Krommenie; Joh. J.H.G. Ka- relse Sr., IJsselstein; Ir. P.J. Kluit. Dordrecht (J.G. Kluit); A.A. Koemans, Gouda; F.W. Kwakkel, 's-Gravenhage; Drs. H.H. van der Laan, Oostzaan; J.E. de Langen, arts, Bilthoven; GJ. Libosan, Wassenaar (J. de Kruys); J. Lourijsen, arch. Aerden- hout; Mr. WE. Mansvelt, Capelle a/d IJssel (Mr. A. Mans- velt); H. Merbis, Haarlem; WJ. de Nagtegaal, Heemstede; Mevr. C.H.M. Noort-Verhoeven, Waddinxveen; (J.C. Ie Coin- tre); C.J.G. Olde Kalter, 's-Gravenhage; J. van Oord, De Bilt; H.S. Oosterbeek, Zeist (J.A. v. Schieveen); Mr. M.A. Ooster beek, Rotterdam (J.A. v. Schieveen); Ir. P.G. Poldermans, Dordrecht (J. de Kruys); J.Th A. van Raamsdonk, Monster; Drs. M.J. Raaijmakers, Grubbenvorst (J.F. Roth Sr.); Ir. J.L.E. Rampart, Venlo; Mevr. C. Rasenberg-Francois, Middelburg; Dr. J.H. van Santen, Knegsel (Mej. E.B. van Santen); A. Schaart, Maurik; P. Scheer, Wassenaar; R. Somers, internist., Amsterdam; Mr. S.A.M. Stolwijk, Leiden (Mr. J.E. van Nie- velt); Drs. AC. Struyk, 's-Gravenhage (Mr. W.M.N. Eggen- kamp); A. Swanenburg, Leiden; R. Terpstra, Zeist; F. Ter voort, Beverwijk (Mevr. Hengeveld-Brand); GJ. Vermeulen, arts, Amersfoort (Mr. G.A. Vermeulen); Mej. J.G. Verveen, Wassenaar; P. Visser-Ponte, Bilthoven; C. de Vos, Enschede; R.N.E. van Walree, Woudrichem (J. Wijnholds); H.M. Winkel man, Rotterdam; J.S.M. Wouters, Groningen; G. Wychers, ing., Oldeberkoop; HJ. Wijers, De Meern; S.A.C. de Wijs, Schiedam; Prof Dr. J. Zandee, Utrecht; F.D. Zeiler, Amster dam (Mevr. J. Zeiler-Kouwenaar); J.E.P. Zuidhoff, Brielle;. Buitengewone Leden. Werkgroep Natuurbescherming en Leefmilieu, Geldrop. Donateurs. P.G.E. Wesly, Amsterdam

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1972 | | pagina 30