Herdenking in foto's Even voor de officiële opening van de zitting. Eerste rij, v.l.n.r. de heren, Mr. J. Korf, directeur Monumentenzorg, Mr. J. D. C. de Vries, hoofd van de on derafdeling Monumentenzorg C.R.M., Ir. R. Meischke, architect Monumen tenzorg, H. J. E. van Beuningen, voorzitter Werkcomité Jubileumactie. Tweede rij: de heren Mr. F. baron Van der Feltz, lid werkcomité, Mr. H. ter Meulen, lid Algemeen Bestuur, Mr. G. van 't Huil, president commissaris Stadsherstel Amsterdam, Mr. H. Greebe, lid Algemeen Bestuur, Drs. R. C. Hekker, contactambtenaar Volkshuisvesting-Monumentenzorg, Mr. P. J. Mijksenaar, voorzitter „De Hollandse Molen". Van links naar rechts de heren: J. A. de Zwaan, lid dagelijks bestuur Bond Heemschut, Mr. G. van der Flier, secretaris-generaal Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. Mr. S. P. baron Bentinck, voorzitter Monumentenraad, A. J. Bergsneider, lid Financiële Commissie, Ir. F. H. Warnaars, lid van het Algemeen Bestuur en Mr. F. baron van der Feltz, voorzitter van „Hendrick de Keyser" en lid werkcomité. In de buurt van het verslag van de Woudrichemdag op 14 mei brengen wij nog gaarne een stukje herdenking van het 60-jarig bestaan van de Bond Heemschut in beeld. Dit jubileum is - zoals bekend - herdacht in de historische Amstelkerk te Amsterdam, op 25 februari van dit jaar. (Foto's: Fotodienst A.N.W.B.) Een gesprek in de pauze tussen de heren Mr. H. P. Gorter, directeur Vere niging tot behoud van Natuurmonumenten en Ton Koot. De heer B. van der Veen, lid Prov. Commissie Groningen kijkt toe. 105 Op de voorgrond, v.l.n.r. de heren: Ton Koot, secretaris van de Bond Heem schut, Mr. H. J. van der Poel, toen staatssecretaris C.R.M. Daarachter de heren drs. H. C. van Eek, lid dagelijks bestuur Heemschut, Ir. C. A. Kuysten, lid dagelijks bestuur Heemschut, Mr. R. Hotke, wnd. directeur-generaal C.R.M.P. J. Yperlaan, wnd. directeur oudheidkundige afdeling C.R.M.ar chitect G. Prins, lid dagelijks bestuur Heemschut. Achter dezen de heren J. H. L. A. Antoni, lid Commissie Noord-Brabant en Ir. J. D. M. Bardet, lid Algemeen Bestuur Heemschut.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1971 | | pagina 9