GEMEENTE ALKMAAR RESTAURATIEDESKUNDIGE 60 jaar ervaring De manier van indrijven van de Waalpalen heeft een nieuwe ontwikkeling ondergaan. Deze leidt tot kosten besparing bij het opnieuw funderen van monumenten. Doe. op aanvraag. De Waal paal IM.V. Gen. Vetterstraat 77 Amsterdam Tel. 020 - 17 48 44 Telex 14510 Bij de bouwkundige afdeling van de dienst openbare werken kan wegens pensionering van de huidige funktionaris worden geplaatst een voor de voorbereiding en uitvoering van restauraties en onderhoudswerk aan monumenten. Hij moet zelfstandig kunnen optreden voor het geven van voorlichting en de verzorging van de documentatie. Het maken van begrotingen, afrekeningen en het vaardig opstellen van rapporten behoren tot zijn taak. Vereist wordt een bouwkundige scholing op hts-niveau en een ruime gevarieerde ervaring op het gebied van restauratiewerkzaamheden. Aanstelling geschiedt als technisch ambtenaar of technisch ambtenaar 1e klas (salarisgrenzen van f 1180,— tot f 1721in bepaalde gevallen, afhankelijk van bekwaamheid en ervaring, is aanstelling als technisch hoofd ambtenaar (salarisgrenzen f 1575,— tot f 1956,—) niet uitgesloten. Salarisnormen per 1 april 1971. De gebruikelijke gemeentelijke regelingen voor tegemoetkoming in verplaatsingskosten, kosten van verdere studie, ziektekosten (IZA), etc., zijn van toepassing. Aan het verkrijgen van een woning wordt desgewenst medewerking verleend. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders, onder no. OW-138. 'klei srTiAfiö' De bodem von Amsterdom

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1971 | | pagina 43