Onze boekhandels - Telefoon 04180 - 2937 Telefoon 04180 - 3144 ZALTBOMMEL Gasthuisstraat 12 afd. Boekhandel filialen van de boekhandel: AMSTERDAM Keizersgracht 744 Telefoon 020 - 229314 's-GRAVENHAGE Lange Voorhout 23 Telefoon 070 - 600673 Onze boekhandels in Zaltbommel, Amsterdam en 's-Gravenhage zijn zonder twijfel in ons land de meest gespecialiseerde boekhandels op het terrein van de geschiedenis in de breedste zin des woords. Nagenoeg alle boeken die over historische of aanverwante onderwerpen verschijnen, zijn in voorraad: bij elkaar duizenden titels. Ook zeer vele belangrijke buiten landse uitgaven zijn permanent voorradig. De boeken staan gerangschikt volgens onderwerpen als: topografie, kastelen, dynastieke geschiedenis, numismatiek, heraldiek, genealogie, volksverhalen, klederdrachten, cultuur geschiedenis, volkskunst, maritieme geschiedenis, niilitaria, archeologie, etc. Vanzelfsprekend beslaan ook de planken „algemeen" een grote opper vlakte. Onze boekhandels zijn gevestigd in zgn. „gesloten huizen" en zijn vanaf de straat dus niet als boekhandel herkenbaar. Dit blijkt vele voordelen te hebben: men kan gewoon aanbellen en zich dan in alle rust, doorgaans onder het genot van een kopje koffie, oriënteren op het gebied van litera tuur over geschiedkundige onderwerpen en aan een van de leestafels elk gewenst boek inzien. Onze dames zijn daarbij charmante gastvrouwen die u graag alle gewenste inlichtingen geven over verschenen en nog te ver schijnen werken. Tweemaal per jaar wordt door de boekhandel de brochure „De Boekekas" uitgegeven. Op 64 pagina's vindt men hierin een uitgebreide opgave van alle nieuwe boeken die op het terrein der geschiedenis in binnen- en buitenland verschijnen. Door middel van de elders afgedrukte strook kan men zich opgeven: „De Boekekas" wordt u dan voortaan gratis toegezonden. Op deze strook kari men ook een speciaal interessegebied aanstippen, zodat men regelmatig alle folders, aankondigingen en informatiebulletins van boeken op dit gebied zal ontvangen. Daarenboven kunnen bestellingen schriftelijk of telefonisch gedaan worden; het gewenste boek wordt dan binnen enkele dagen goed verpakt en zonder extra kosten verzonden (bij bestellingen bóven f 7,50). Een faktuur is dan bijgevoegd. Tenslotte zullen onze boekhandels graag bemiddelen in het opsporen van zeldzame of bijna uitverkochte boeken. U bent van harte welkom in onze drie boekhandels waarvan U op deze pagina's afbeeldingen ziet. De boekhandel in ZALTBOMMEL is gevestigd aan de Gasthuisstraat 12, tel. 04180—2937, en is geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. 's Zaterdags alleen na afspraak. De boekhandel in AMSTERDAM is gevestigd aan de Keizersgracht 744, tel. 020—229314, en is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Hier is men 's maandags de gehele dag gesloten. Ons pand ligt nabij de kruising met de Utrechtsestraat. De boekhandel in 's-GRAVENHAGE is gevestigd aan het Lange Voorhout 23, tel. 070—600673, en is eveneens geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur ('s maandags gesloten). Het pand nr. 23. ligt ongeveer tegenover de Koninklijke Bibliotheek. Hiermede verzoek ik U mij geheel vrijblijvend in de toekomst in te lichten over uitgaven op het gebied van: Topografie O Geologie O Kastelen O Banistiek O Dynastieke geschiedenis O Godsdienst geschiedenis O Geschiedenis Oranjehuis O Economische geschiedenis O Heraldiek O Judaica O Volkskunst O Bouwkunst O Maritieme geschiedenis Kostuum geschiedenis O O Militaria Monumenten zorg O O Archeologie O Vestingbouw O Molens Geschiedenis van het vervoer O O Speciale interesse voor de volgende plaats of streek Cultuur geschiedenis O Genealogie O Numismatiek O Wereld oorlogen O Sprookjes, legenden, etc. O Naam: Adres: Woonplaats: Langs stippellijn afknippen en in een als drukwerk gefrankeerde enveloppe zenden aan EUROPESE BIBLIOTHEEK GASTHUISSTRAAT 12 - ZALTBOMMEL

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1971 | | pagina 7