GESCHIEDENIS DER LAGE LANDEN BOEKHANDEL EUROPESE BIBLIOTHEEK Binnenkort zal een werk verschijnen waarvoor u ongetwijfeld be langstelling zult hebben en waarvan de titel luidt: Dit vierdelige werk werd geschreven door de bekende auteur Jaap ter Haar. Het is de volledige vaderlandse geschiedenis van de prehistorie tot heden; een verhaal over mensen door alle eeuwen heen. Over Neanderthalse jagers, de bouwers der hunnebed den, de machtige stamhoofden in de bronstijd, oprukkende Romeinen. Mensen in de storm van het leven: op het slagveld, in een zeeslag, op een markt, in een kasteel of hut, in vrede en oorlog, feestend, liefhebbend, stervend. De gebeurtenissen in onze Lage Landen worden in een breder verband geplaatst, want ook kruistochten, de grote ontdekkingen, de Franse Revolutie en de diep inwerkende cultuur stromingen hebben in deze geschiedenis een plaats gekregen. Jaap ter Haar, een groot verteller, brengt de vaderlandse geschiedenis tot leven! Ruim 40 historici en archeologen uit Nederland en België droegen er toe bij dat in dit werk de modernste visies tot leven kwamen. Bibliografische gegevens: 4 delen, elk met ruim 400 blz. en ruim 400 illustraties in kleur en zwart-wit (o.m. vele recon structietekeningen van Rien Poortvliet); formaat 21,5 x 30 cm gebonden in kunstleren band en voorzien van stofomslag. Prijs per deel 39,50; intekenprijs 34,50. De inhoud der delen is als volgt: Deel I: Prehistorie tot Hoekse en Kabeljouwse twisten; Deel II: Bourgondische tijd tot Twaalfjarig Bestand; Deel III: Einde Tachtigjarige\Oorlog tot Patriottentijd; Deel IV: Inval der Fransen tot heden. U kunt nu reeds op dit unieke vierdelige boekwerk intekenen d.m.v. onderstaande strook, door een persoonlijk bezoek of telefonisch bij een van onze boekhandels. Na verschijnen wordt elk deel u dan goed verpakt, per post en zonder extra kosten toegezonden. Keizersgracht 744, Amsterdam, tel. 020-229314 Lange Voorhout 23, Den Haag, tel. 070-600673 Gasthuisstraat 12, Zaltbommel, tel. 04180-2937 Zenden aan Boekhandel Europese Bibliotheek Ondergetekende tekent in op „Cultuurgeschiedenis der Lage Landen" door Jaap ter Haar (4 delen). Naam Adres Woonplaats Hij/zij is lid resp. abonnee van Spiegel Historiael, N.J.B.G., Ver. van Geschiedenisleraren in Nederland, Ned. Hist. Genootschap, A.W.N. Doorhalen wat niet van toepassing is. Voor deze leden en abonnees geldt een speciale prijs van 29,50. Handtekening

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1970 | | pagina 40