BOND HEEMSCHUT DOEL De Bond Heemschut stelt zich ten doel te waken voor de schoonheid van Nederland en het Neder landse volk te overtuigen van de noodzakelijkheid mede te werken aan het behoud en de bescherming van de bestaande schoonheid en het scheppen van nieuwe schoonheid. LEDEN Leden van de Bond Heemschut zijn particuliere personen, die het streven van de Bond wensen te steunen. Contributie 15,20,of meer, per jaar. Buitengewone leden zijn provincies, gemeenten en overheidsdiensten, benevens rechtspersoonlijkheid bezittende lichamen, die het doel van de Bond of een onderdeel ervan tot het hunne maken. Con tributie tenminste 25,per jaar. Donateurs zijn particulieren en rechtspersoonlijk heid bezittende lichamen, die zonder zelf mee te werken de Bond willen steunen. Donatie tenmin ste 25,per jaar. BESTUUR Dagelijks Bestuur Dr. R. Hoegen, Amsterdam, Voorzitter Ton Koot, Secretaris, Amsterdam J. A. de Zwaan, Penningmeester, Amsterdam Ir. J. D. M. Bardet c.i., Utrecht A. G. M. Boost, 's-Gravenhage C. W. Schaling, arch. b.n.a., Amsterdam Dr. C. A. van Swigchem, Delft. Algemeen Bestuur: Mej. Ir. Elze F. van den Ban, Overveen Mr. S. P. Baron Bentinck, Soest A. Bicker Caarten, Meppel Mr. H. F. Blaisse, Am sterdam Mevr. Mr. J. M. Corver-van Haaften, Heemstede Mevr. M. E. E. van der Does de Willebois-Ingen Housz, Amsterdam Mr. J. H. Engel, Amsterdam Mr. G. van der Flier, 's-Gra- venhage Prof. Mr. H. de la Fontaine Verwey, Amsterdam Mr. H. Greebe, Zweeloo Ir. W. L, Jansen, Dalfsen Mr. F. C. J. Ketelaar, Leiden Ir. F. H. van der Linde van Sprankhuizen, Bilt- hoven Ir. R. Meischke, 's-Gravenhage Mr. H. ter Meulen, Amsterdam Mej. Ch. Noë, 's-Gravenhage Ir. H. Otto, Utrecht Ir. G. A. Overdijkink, Bilthoven Ir. K. A. Rienks, Leeu warden C. W. Royaards arch. b.n.a., Schoorl E. A. M. A. Steger, Oirschot Mr. P. A. H. M. van Vlijmen, Eindhoven Prof. Dr. H. D. de Vries Reilingh, Naarden Ir. F. H. Warnaars, 's-Gravenhage P. Zanstra, arch. b.n.a., Am sterdam. SECRETARIAAT Nieuwezijds Kolk 28, Amsterdam-C., tel. 225292. Postgiro 124326, ten name van de Bond Heem schut, Gemeentegiro H 2230, ten name van de Bond Heemschut. Bankiers: Mees en Hope, Am sterdam. Algemeen adviseurs: Ir. Ch. C. van der Vlis en Ir. F. Ottevangers. Administrateur: M. van Everdingen. OPGERICHT 1911 Beschermvrouwe H. M. Koningin Juliana

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1969 | | pagina 3