-BOND HEEMSCHUT DOEL Dfe.Boncl Heemschut stek zich ten doel te waken voordele ^choonheid van Nederland en het Neder- la.nds'e'tl'ölk1 te overtuigen van de noodzakelijkheid mede te werken aan het behoud en de bescherming van de bestaande schoonheid en het scheppen van nieuwe schoonheid. LEDEN Ledenvan de Bond Heemschut zijn verenigingen en lichamen, die ieder een deel van de Heemschut- gedachte n'asLreven. Contributie tenminste f 15;— per jaar. Personen kunnen buitengewoon lid zijn, contribu tie 10,—, 15,— of 20,— of meer. Gemeente besturen, lichamen en personen kunnen donateur zijn. Donatie ten minste 25,— per jaar. Alle leden, buitengewone leden en donateurs ont vangen het orgaan. Voor verzending naar het bui tenland worden de portikoslen in rekening gebracht. Correspondentie betreffende het lidmaatschap rich- te men tot het secretariaat. BESTUUR Dagelijks Bestuur: Drs. R. Hocgcn, Amsterdam, Voorzitter Ton Koot, Secretaris, Amsterdam f. A. de Zwaan, Penningmeester, Amsterdam Ir. f. D. M. Bardet c.i., Utrecht A. G. M. Boost, 's-Gravenhage C. W. Schaling, arch. b.n.a., Am- sicrdani Di. C. A. van Swigchem, Delft. Algemeen Bestuur: Mcj. Ir. EIze F. van den Ban, Ovcrvcen Mr. S. P. Baron Bcntinck, Soest A. Bicker Caartcn, Meppel Mr. H. F. Blaisse, Am sterdam Mevr. Mr. J. M. Corver-van Haaf ten, Heemstede Mevr. M. E. van der Does de Willc- bois-Ingen Housz, Amsterdam Mr. J. H. Engel, Amsterdam Mr. G. van der Flicr, 's-Gravenhage Mr. S. f. Fockcma Andicac, Bcetstcrzwaag Prol. Mr. H. de la Fontainc Vcrwey, Amsterdam Mr. H. Grccbc, Zwccloo Ir. W. L. Jansen, Dall- sen Mr. F. C. J. Ketelaar, Leiden Ir. F. H. van der Linde van Sprankhuizen, Biltlioven lr. R. Meischke, 's-Gravenhage Mr. H. ter Meulcn, Amsterdam Mej. Ch. Nóë, 's-Gravenhage lr. H. Otto,- Utrecht Ir. G. A. Overdijkink, Biltho- vcn Ir. K. A. Ricnks, Leeuwarden C. W. Roy- aards'arch. b.n.a., Schoorl E. A. M. A. Steger, Oir- schot Mr. P. A. H. M. van Vlijmen, Eindhoven Prof. Dr. H. D. de Vries Reilingh, Naarden lr. F. H. Warnaars, 's-Gravcnhagc Prol. Ir. T. H. van Wisselingh, Bergeijk P. Zanstra arch. b.n.a. Am sterdam. SECRETARIAAT Nieuwezijds Kolk 28, Amsterdam-C, telef. 225292. Postgiro 124326, ten name van de Bond Heemschut, Gemeentegiro PI 2230, ten name van de Bond Heemschut. Bankiers: Mees en Hope, Amsterdam. Algemeen adviseur: Ir. Ch. C. van der VIis. Administrateur: M. van Everdingen. OPGERICHT 1911

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1968 | | pagina 3