DEELNEMING AAN DE HEEMSCHUTDAG 1967 Uw speciale aandacht wordt er op gevestigddat geen afzon derlijke convocaties meer zullen worden toegezonden. De Heemschutdag zal dit jaar worden gehouden op zaterdag 9 september en staat open voor leden, buitengewone leden en donateurs (eventueel vergezeld van een introducé) tot een maximum van 250 personen. Het programma omvat een bezoek aan het westelijk deel van Zeeuws-Vlaanderen, terwijl voor de leden die reeds vrijdag 8 september naar Zeeland komen een ontvangst in Middelburg met causerie, een wandeling door de stad en een tocht naar het Sloehavenplan worden georganiseerd. Het voorlopige programma is als volgt samenge-. steld: Vrijdag 8 september om 16.00 uur begroetingsbijeen komst in het Abdijrestaurant te Middelburg. Causerie door de adjunct-directeur van Gemeente werken. Na de gezamenlijke maaltijd een avond wandeling onder deskundige leiding. Zaterdagmor gen zal van 8.30 uur tot 10.00 uur een tocht door het Sloehavengebied worden gemaakt met eind punt Vlissingen. Zaterdag 9 september. De deelnemers die zaterdag komen worden om 10.09 in Vlissingen verwacht (trein nr. 1117). Vertrektijd Amsterdam 7.01 uur vertrektijd Utrecht 7.51 uur. Om 10.20 uur wordt met de pont overgevaren (koffie aan boord) waar de bussen om 10.45 uit Breskens zullen vertrekken. Een bezoek zal worden gebracht aan Retranche- ment, St. Anna ter Muiden en Sluis, waar een koffietafel wordt geserveerd. Vervolgens een tocht door Zeeuws-Vlaarderen met een bezoek aan Aardenburg, Braakman en Groede, waar thee wordt gèdronken. Om 17.15 uur terug te Breskens, vertrek pont 17.20 uur met aansluiting op de trein vanuit Vlissingen om 18.16 uur richting Roosendaal. Wij verzoeken de deelnemers uitsluitend per auto bus aan de excursie deel te nemen. Slechts in drin gende omstandigheden kan gebruik van eigen auto gemaakt worden. Kosten voor de deelnemers die zaterdag komen be dragen 15,— alles inbegrepen. Voor hen die reeds vrijdag komen 30,— (logies niet inbegrepen). Teneinde de leden zo veel moge lijk vrij te laten wordt geadviseerd zelf voor logies te zorgen. Verzoeke uw aanmelding uitsluitend te doen door overmaking van het verschuldigde bedrag op één der volgende rekeningen: Postgiro: 124326 t.n.v. De Bond Heemschut te Am sterdam. Gem. giro: H 2230 t.n.v. De Bond Heemschut te Amsterdam. Bank: Mees Hope te Amsterdam. Aanmelding tot 15 augustus (eventuele latere aan melding zal afhankelijk zijn van de beschikbare plaatsen) Op het giro- of bankstrookje duidelijk te vermelden het aantal personen, alsmede deelneming vrijdag èn zaterdag of alleen zaterdag. Eventuele aanvullingen op het bovenvermelde pro gramma of nadere berichten zullen in het vol gende Heemschutnummer worden opgenomen. Uw speciale aandacht wordt erop gevestigd, dat geen afzonderlijke convocaties zullen worden toe gezonden. 55

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1967 | | pagina 15