UITNODIGING TOT DEELNEMING AAN DE HEEMSCHUTDAG 1966 Uw speciale aandacht wordt er op gevestigddat geen afzon derlijke convocaties meer zullen worden toegezonden. De Heemschutdag zal dit jaar worden gehouden op zaterdag 10 september en staat open voor leden, buitengewone leden en donateurs (eventueel vergezeld van een introducé), tot een maximum van 250 personen. De gedachte van deze excursie was een indruk op te doen van een Nederlands rivierfront, omdat helaas ook de rivierfronten steeds meer aangetast worden in hun aanvankelijk zo gave aanzicht. Het programma omvat een bezoek aan Nijmegeneen boottocht naar Doornen burg met een bezoek aan het kasteel aldaar, gevolgd door een korte bustocht door de Over-Betuwe. Het programma is voorlopig als volgt samengesteld: 10.45 Verzamelpunt St. Stevenskerk. Rekening is gehouden met de aankomsttijden der treinen (tussen 10.15 en 10.30 u.) uit verschillende richtingen, zodat er gelegenheid is te voet van het station naar de Stevenskerk te gaan. Zij die met eigen vervoer komen worden gead viseerd gebruik te maken van de parkeer ruimte aan de Kaalkade, Oostzijde. Gedu rende de bezichtiging van de kerk zal een kopje koffie worden aangeboden. 11.45 Bezoek aan het Stadhuis, Gemeentemuseum of Valkhof. In verband met de beperkte ont vangstcapaciteit zal het gezelschap worden ge splitst. Of het Stadhuis of het Gemeentemu seum kan worden bezocht, terwijl bij goed weer een wandeling naar het Valkhof gemaakt kan worden. Deze groepsindeling zal door ons worden geregeld, maar er zal zoveel mogelijk met uw eventuele voorkeur die u op het giro strookje kunt vermelden, rekening worden gehouden. 13.15 Verzamelen bij ligplaats boot aan de Waal kade bij het oude veer. 13.30 Vertrek boot. Aan boord zal een koffiemaal tijd worden geserveerd. Na de ontscheping per bus naar Doornenburg. 15.00 Aankomst kasteel Doornenburg. Bezichtiging kasteel en gelegenheid om thee te drinken. 16.15 Vertrek per bus naar Nijmegen of desgewenst naar Arnhem, in verband met een gunstiger treinverbinding, (s.v.p. op giro vermelden wat gewenst wordt) De kosten zullen per deelnemer 15.— gaan bedra gen, alles inbegrepen. Verzoeke uw aanmelding uitsluitend te doen door middel van overmaking op een der navolgende rekeningen: Postgiro 124326 ten name van Bond Heemschut, Amsterdam; Gemeente giro Amsterdam H. 2230 ten name van Bond Heemschut Amsterdam; of via de Bankrekening van de Heren Mees en Hope te Amsterdam. Aanmelding tot 15 augustus. In verband met de beperkte accommodatie bij slecht weer op de boot zal het noodzakelijk zijn de in schrijving bij een aantal van 250 te sluiten. De aan meldingen zullen in volgorde van de ontvangen in schrijfgelden worden behandeld en men ontvangt zo spoedig mogelijk het bewijs van inschrijving. Van het programma zal een korte samenvatting wor den gemaakt met kaartje en routebeschrijving welke aan de deelnemers zal worden uitgereikt. Eventuele aanvullingen of nadere berichten zullen in het volgende Heemschut-nummer worden opge nomen. '51

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1966 | | pagina 7