Uitnodiging tot deelneming aan de Heemschutdag 1965 De Heemschutdag zal dit jaar worden gehouden op zaterdag 18 september en staat open voor alle leden, buitengewone leden en donateurs, vergezeld van hun introducé(e) s. Een bezoek zal worden gebracht aan Groningen, stad en provincie. De ochtenduren zullen gewijd zijn aan de stad Groningen, daarna zal een rond rit worden gemaakt via Appingedam, Uithuizen, Usquert, Middelstum terug naar de stad. Deze rond rit van de stad uit zal met autobussen worden ge maakt, aangezien deelneming per eigen auto op practische bezwaren stuit. 10.15 u. Verzamelpunt Huize Maas, Vischmarkt 52 (aankomst trein 10.04 u. route Emma- brug, Stationsstraat, Munnikeholm, A. Kerkhof, Vischmarkt z.z.) waar een kopje koffie zal worden geserveerd. 10.45 u. vertrek naar stadhuis. ll.OOu. ontvangst door het Gemeentebestuur van Groningen in het nieuwe gedeelte van het stadhuis. 11.45u. bustocht door de stad, waarna rit naar landgoed „Ekenstein" bij Appingedam. 13.00 u. koffiemaaltijd op Ekenstein. 14.30 u. vertrek van Ekenstein, korte rit door Ap pingedam. Vervolgens via Holwierdè, Bie- rum en Spijk naar Uithuizen. 15.15 u. Uithuizen. Wandeling door de tuinen van Menkemaborg. 16.00 u. vertrek Uithuizen route via Usquert, Kantens en Middelstum. 17.00 u. aankomst stad Groningen station. 17.30 u. vertrek trein naar 't zuiden. De kosten bedragen 12,50 per persoon, alles in begrepen, bustocht, koffie, koffietafel, thee en en- trées. Verzoeke in geval van deelneming aan de Heem schutdag opgave uitsluitend door middel van stor ting op één der volgende rekeningen: postgiro 124326 t.n.v. Penningmeester gemeentegiro Amsterdam H 2230 Bankiers Hope Co. Aanmelding uiterlijk tot 5 september. In verband met de beperkte akkomodatie zal bij het bereiken van een bepaald aantal deelnemers de in schrijving gesloten dienen te worden. De aanmeldingen zullen derhalve in volgorde van binnenkomst worden behandeld. Na ontvangst van de inschrijvingsgelden worden de bescheiden toege zonden. Wij vestigen Uw speciale aandacht erop, dat geen aparte convocaties zullen worden toegezonden. Van het programma zal een korte syllabus worden gemaakt met kaartje en routebeschrijving voor de deelnemers. Aan hen die pas de vogende dag terug willen gaan, zal een suggestie voor een mooie route voor de terugreis worden gegeven. Hotelakkomodatie zal zelf moeten worden geregeld. Zijn al uw vrienden en vriendinnen, die belangstelling hebben voor de schoon heid van stad en dorp al lid van de Bond Heemschut? Zo niet, zoudt u hen dan onverwijld wil len opwekken lid te worden. Heemschut heeft hen hard nodig! En wie weet hoe nuttig Heemschut nog voor hen kan zijn! 69 Klokkelorcn te Middelstum (Foto: John StoelGroningen

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1965 | | pagina 9