Nieuwe leden Zo moet het niet! In Athene is men ook overtuigd geraakt dal oude bouwiucrken, waardevol door hun schoonheid:hun geschiedenis of hun archi tectonische merkwaardigheid, behouden moeten blijven. Maar aan de andere kant zijn er ook lieden die graag veel geld ver dienen luillen en daar zo min mogelijk in gehinderd mogen worden. Bijgaande foto loont het merkwaardige compromis: het kleine Byzantijnse kerkje van de Heilige Dynarnis in de Mitropoleosstraat is inder daad gespaard, maar het wordt doodgedrukt onder acht verdiepingen eigentijdse saaiheid. A. Vo Igraff-R oes Als buitengewoon lid traden toe: (tussen haakjes de naam van de voorsteller.) Aalbers, Krimpen a/d IJssel J. A. Ages, Am sterdam; G. Alberda, Amsterdam; Ch. van Andel, Haarlem; L. A. Bakker, Aerdenhout; Mej. C. I. Bakker Schut, Breukelen; Mevr. A. R. A. Bakker- Zuyderhoff, Scheveningen; Mevr. L. Bander- Lutomirski, Wassenaar; P. J. Beisterveld, Houten; Mr. H. S. Bekius, Helvoirt; Drs. J. Bel, Gro ningen; Mevr. Ch. Ph. Bergsma-de Looper, Hilversum; J. Beije, Zetten (J. Maats); E. Th. E. Bianchi, Rijswijk; Bibliotheek Tweede Kamer der Staten Generaal, Den Haag; Mej. A. J. Blankert, Rotterdam; Mevr. A. Bleeker-Hartog, Rhenen; O. G. de Boer, Norg; Dr. M. Boon, Bilthoven; J. ten Bos, Almelo; Mevr. J. M. Bou- man-der Kinderen, Roermond; H. M. Braam, Rot terdam; Mej. A. J. Breesnee, Den Haag; Mr. Th. R. Brerner, Amsterdam; Ph. H. Breuker, Bozum; J. Breijer, Maarsbergen; Ds. J. E. L. Brunlmelkamp, Middelburg; Mej. E. C. de Bruijn, Den Haag; Drs. W. J. Buijns, Spijkenisse; H. Bijster, Oudendijk; Mr. B. R. Canneman, Hoorn; Dr. W. J. Claas, Leiderdorp; Mr. L. J. M. Claessens, Eindhoven; H. Th. P. Coebergh, Montfoort (J. H. Engel); Mr. H. Cost Budde, Assen; R. Coutinho, Den Burg, Texel; Ir. Anders Daae, Rotterdam; Mevr. G. M. Degenhart-Schuurnrans, Bussurn; G. Dekkers, Am sterdam; D. van Driel van Wageningen, Amster dam; G. B. van Driel, Leeuwarden; S. J. Duinker, Ulvenhout; H. During, Bloenrendaal; H. E. Dus- seldorp, Leeuwarden; Mevr. A. E. van Dijk-Frigge, Overveen (E. A. M. A. Steger); J. H. M. Egberts, Bloenrendaal; J. H. Engel, Amsterdam (G. Brink- greve); W. G. van Esveld, Castricum; W. F. Evers, Amsterdam; J. A. Faber, ec. clrs., Wagenin gen; Mevr. G. Faber-Hornstra, Leeuwarden; A. G. H. Feberwee, Zutphen; Ir. A. G. Ferf, Den Haag; H. P. Fölting, Den Haag; J. Fortuin, Schevenin gen; M. C. Fritzlin, Amsterdam; H. B. Frijlink, Den Haag; A. van Gelcleren, Amsterdam; H. Geldof, Delft; Prof. Dr. J. Gerritsen, Groningen; W. Gerritsen Jr., Soest; Mr. J. A. Geukers, Bols- ward; A. J. Th. Godron, Den Haag; Y. Gol, Oude- school; A. Greidanus, Amsterdam (Mej. Loysen Dillié); J. H. de Groot, Haarlem; F. W. van Gu- lick, Den Haag; Mr. A. W. Haan, Amster dam; G. J. Z. de Haan, Zwolle; H. de Haan, Wageningen; Mr. L. P. Halbertsnra, Rot terdam; Mr. J. F. B. van Hasselt, Rotterdam; E. C. M. Helle, Geervliet; A. L. Herschdoerfer, Am sterdam (F. E. Aldewereld); Mevr. L G. E. Hes- sels-Dooyes, Bussurn; W. G. van Heurn, Wilp; Mr. W. Heijbroek, Amsterdam; H. Heijclenrijk, Am sterdam; A. P. J. Heijster, Arnhem; J. W. Hissink, Hengelo; J. H. van Hoboken, Rotterdam; W. A. Hoek, Eist; G. D. A. Hoekstra, Delft; Mr. J. W. W. van der Hoeven, Rotterdam; Mevr. H. P. Hogeweg-de Haart, Amsterdam; S. P. ten Elolt, Amsterdam; Mevr. A. j. Hooft, Amsterdam; J. H. Hoogendijk, Amsterdam; Mevr. N. Hoogland, Ber gen; A. C. van Hoorn, Enschede; B. Houtman, Zaandijk (Dr. D. van Leeuwen); F. W. Hugen- holtz, Blaricum; M. Huisinga, Leeuwarden; Sj. Huisman, Dalfsen; Mr. Dr. T. Huitenra, Wasse naar; Mr. J. H. H. Hülsmann, Den Haag; Mej. J. G. Idzenga, Haren (Mevr. van Alphen); Prof. Mr. P. W. A. Immink, Haren (Prof. A. G. Jong- kees); Mej. Mr. M. H. de Jager, Goutum; H. Janse, Amsterdam; C. G. J. Jansen, Stiphout; C. J. M. Jansen, Amsterdam; J. Jansen, Arnhem; Mevr. C. Jansnta van cler Ploeg-van Roosendael, 143

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1965 | | pagina 25