Nieuwe leden Verzoek Mededeling Correctie 20 Buitengewone leden m.i.v. ig6i: C. van der Dool, Voorburg; P. T. J. Parrée, Drie bergen; G. van den Veen, Dalfsen; Mevrouw H. Waller-Pierson, Lunteren. Buitengewone leden m.i.v. ig62 J. G. Aalbers, Sleen; arch. C. A. Baart de la Faille, Rijswijk Z.H.; J. Balk, Garancieres (Fr.); Dr. R. E. Berends, Arnhem; F. L. Blom, Leerdam; ir. W. H. Boom, Beckum; mr. A. Bosman, Amsterdam; jbr. ir. A. L. van den Brandeler, 's-Gravenhage; mevrouw E. F. Canter Cremers-van der Does, 's-Gravenhage; P. Cellarius, Laren N.H.; K. Dane, Willemstad; Paul Determeyer, Loenen a/d Vecht; mevrouw G. H. G. Dijksterhuis-van Bommel van Vloten, Amster dam; arch. Jan van der Eerden, 's-Hertogenbosch; J. van Essen, Warnsveld; G. J. Th. Eijzenbach, Utrecht; jhr. mr. L. E. de Geer van Oudegein, Jutphaas; J. de Gier, Capelle a/d IJssel; H. Goorkate, Zwolle; mej. E. van der Goot, Koog a/d Zaan; mevrouw V. E. Guilonard-Schilleman, Amstelveen; Flugh J. van Gulik, Edam; mej. H. B. R. Hingst, Amsterdam; drs. R. Hoegen, Amsterdam; mej. drs. M. B. van der Hoeven, Zeist; mej. dr. A. R. Hol, Ingen; J. Homan, Assen; mr. W. baron van Hövell tot Westerfiier, 's-Hertogenbosch; Mevrouw A. Jans- sen-van Woudenberg Hamstra, Enschede; R. Kaptein, Rijswijk Z.H.; J. G. van Kempen, Heemstede; J. Key, Amsterdam; mr. J. B. W. P. Kickert, 's-Her togenbosch; mr. C. A. Kingma, Hilversum; L. F. Kleijn, 's-Gravenhage; ir. C. Klomp, Leeuwarden; prof. dr. J. Kok, Amsterdam; W. J. ter Kuile, Haaks bergen, mej. J. Lamberts, Arnhem; J. H. Land, Amsterdam; D. van Leeuwen, Amsterdam; mej. A. van der Linde, Amsterdam; J. Ph. Makkink, Am sterdam; F. J. Marcan, Naarden; mevrouw M. van der Meer-Rozenberg, Amsterdam; E. E. Meursing, Dordrecht; B. de Meyere, Amsterdam; mej. ir. J. H. Mulder, Amsterdam; K. C. van der Mije Pzn., Zandvoort; jhr. mr. C. C. C. M. van Nispen tot Sevenaer, Canberra; mevrouw A. van Ommeren- Witthaus, Wassenaar; A. F. Oost Jzn. Amsterdam; Het komt voor dat contributiebetalingen gedaan worden via een firma waaraan een onzer leden ver bonden is, maar dat vergeten wordt daarbij de naam te- vermelden van het desbetreffende Heemschutlid. Dit plaatst de administratie voor raadsels die bij ons groeiende ledental steeds moeilijker worden. Zoudt U zo vriendelijk willen zijn in het vervolg' ook de naam te vermelden Heemschuts' gedenkboek „Strijd om Schoonheid" Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Amsterdam-W. B. Paulus van Pauwvliet, Amsterdam; P. J. W. Petrie, Deventer; Gebr. van der Plas, Rosmalen; ir. A. Plomp, Utrecht; dr. J. J. Poelhekke, Rome; G. J. van Praag, Rotterdam; mr. G. G. A. M. Pijnen borg, Nijmegen; jvr. H. A. A. Quarles van Ufford, Wassenaar; W. van Reenen, Amsterdam; Th. B. Rikkers, Amsterdam; C. Roggen, Amsterdam; me vrouw C. P. Roosink-Stark, Schaarsbergen; H. von Saher, Amsterdam; mr. M. Schaay, Haarlem; mej. J. Scheele, Amsterdam; mej. C. H. Schroo, Amster dam; mr. D. Schuur, 's-Gravenhage; mr. R. C. Schlingemann, Vught; ir. H. W. Slotboom, Naarden; A. A. D. Staatsen, Utrecht; jhr. mr. J. C. Stoop, Leeuwarden; C. A. van Swigchem, Delft; H. J. Tjaarda, Amsterdam; M. J. Top, Nunspeet; ir. M. S. H. Trooster, Groesbeek; drs. H. M. den Uyl, Gorkum; F. Veenemans, Arnhem; D. A. H. Veenen- daal, Delft; mr. I. van de Velde, Arnhem; G. J. Veldkamp, arch. Santpoort; H. C. Vermaat jr., Moordrecht; P. C. Victor, Rijswijk Z.H.; mr. F. E. Vlielander Hein, Aerdenhout; C. van der Vlies, Bilthoven; Ph. Vos, Amsterdam; mr. L. H. F. van der Vijver, Breda; mr. Romke de Waard, Badhoeve dorp; mevrouw D. Wagenaar-Stark, Renkum; E. van Walree, Hilversum; S. D. Wanrooy, Varsseveld; mevrouw E. Westra, 's-Gravenhage; mejuffrouw C. van der Wilk, Lekkerkerk; jhr. A. Wittert van Hoog land, Wenen; H. Wittocx, Merksem (Antwerpen); D. van der Woord, Amsterdam; drs. J. C. Wurfbain, Amsterdam; E. Zandstra, Bennekom. Gewone leden N.V. Grontmij, Grondverbetering en Ontginning maatschappij, Haarlem; Stichting „Huis te War mond", Warmond; Stichting „Mooi Voorburg", Voorburg; Vereniging „Het Grondbezit", Utrecht; V.V.V., Utrecht. Donateurs Mr. M. van Doorninck, Amsterdam; Mevrouw A. C. R. van der Mandele-Vermeer, Bloemendaal; Kamphuis' groothandel in bouwmaterialen N.V., Zwolle; Schildersbedrijf fa. Rijnders en van Schaik, Amsterdam; Gemeentebestuur, Hilvarenbeek. is bijna uitverkocht. De uitgever heeft nog een be perkte voorraad ter beschikking van de boekhandel. Mocht een van onze leden nog niet in het bezit zijn van dit waardevolle boek, of nog een exemplaar willen hebben als geschenk aan een geestverwant, laat hij zich dan haasten zijn bestelling aan een boek handel op te geven. In ons vorige nummer is in het artikel „De kerk te Sleen" een vreemde fout ingeslopen; de gewelven, genoemd op blz. 119, regel 18 v.o. zijn van steen, en niet, zoals daar te lezen staat, van hout.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1962 | | pagina 26