Nieuwe leden LE DEN WERVINGS BRIEF NR. 2 90 De hieronder afgedrukte lijst van nieuwe leden toont wel aan dat de oproep van het bestuur in het vorige nummer niet zonder weerklank is gebleven. In het bijzonder gaat onze dank uit naar degenen die de antwoordkaart met 5 nieuwe leden terug zonden. Toch zijn wij, om een bekend staatsmanswoord te gebruiken, dankbaar, maar niet voldaan. Waarschijn lijk heeft het tijdstip waarop u de ingesloten folders en ledenwervingskaart ontving een nadelige uitwer- king gehad op het resultaat. In augustus is nu eenmaal iedereen die men voor wat dan ook nodig heeft of spreken moet net met vakantie gegaan. Om de toen gemiste kansen in te halen zijn ditmaal opnieuw twee folders en een kaart bijgevoegd. Het kan immers niet genoeg herhaald worden dat de taak waarvoor de Bond Heemschut nu bijna vijftig jaar geleden werd opgericht, in de komende halve eeuw alleen volbracht kan worden als het ledental krachtig groeit. Deze groei hangt af van uw persoonlijke medewerking. De opgave van uw vrienden en kennissen die u bereid hebt gevon den tot de Bond Heemschut toe te treden, vormt een belangrijke bijdrage in de strijd voor de schoonheid van Nederland. Het is bovendien een feestgave aan het bestuur. Wenst u het tevens te beschouwen als een geschenk aan degene die voor uw bemiddeling lid wordt de winterse geschenkentijd nadert al wat is dan eenvoudiger dan dat u meteen ten gunste van de betrok kene f 10,overmaakt, zodat diens contributie over ig6o benevens zijn exemplaar van het gedenkboek zijn voldaan? Tot de nieuwe leden richt het bestuur een hartelijk woord van welkom, maar ook een verzoekom zo spoedig mogelijk de contributie over het 2de halfjaar ig6o en de ledenprijs van het gedenkboek samen f 10,te voldoen op een van de in de omslag ver melde rekeningen. Als buitengewoon lid traden toe: Ir. P. Akkermans, Teheran; J. B. Antvelink, Schoon hoven; Mevr. A. van Bergen-de Boer, Winschoten; Dr. J. G. B. Beumée, Bennekom; Mevr. A. A. A. Binkhorst Maaldrink, Amsterdam; H. F. de Boer, Buitenpost; M. Boll, Haarlem; J. Boot, Deventer; Mej. A. Bosbaan, Rotterdam; Mr. P. E. E. Briët, Oldenzaal; J. Brouwer, Amsterdam; W. Buisman, Harlingen; W. van der Bunt, Den Dolder; Mr. J. P. C. van der Burgh, Bussum; G. B. J. Busscher, Hengelo; M. C. B. Cook, Rotterdam; Mevr. J. F. Croes-van Delden, Breda; Mr. H. A. M. Deckers, Heerlen; Mr. J. J. Dieleman, 's-Gravenhage; Mevr. A. M. Dooyes, Blaricum; J. van Druten, Amsterdam; Mr. J. Dutilh, Rotterdam; Mej. R. A. Feenstra, Harlingen; S. Baronesse van der Feltz-Tromp Meesters, 's-Gravenhage; Mevr. A. A. Fennema-Sillevis, Am sterdam; W. Franken, 's-Gravenhage; A. J. M. van Ginkel, 's-Gravenhage; Ir. J. Gonggrijp, Teheran; Mevr. J. L. Goslinga-Huisken, Amsterdam; Mevr. A. Grandia, Rotterdam; R. Guldemond, Amster dam; Mej. Mr. T. J. Günther, Amsterdam; Ir. G. P. de Haas, Utrecht; Ir. R. Hamerslag, Delft; Dr. L. S. Hannema, Wassenaar; Mej. Dr. Louise Hemmes, Heemstede; R. F. van Heusden, Amster dam; Mr. J. H. G. Heyse, Middelburg; Mej. Zr. T. Hille, Zeist; Mej. Zr. P. W. de Hoog, Rotterdam; H. J. Hijmersma, Leeuwarden; H. A. Ilgen, Amster dam; D. J. van Iperen, Voorburg; Mevr. J. B. Ch. s'Jacob, Rotterdam; G. C. Jansen, Zutphen; J. M. Jansen, Haarlem; G. de Jong, Wormerveer; M. J. C. Klaassen, Wassenaar; J. L. Klootwijk, Rotter dam; Mevr. H. W. Knape-de Groot, Wassenaar; P. K. Kooiman, Enkhuizen; Mr. J. van der Kooy, Blaricum; Prof. Dr. E. H. ter Kuile, 's-Gravenhage; Dr. F. J. Kuiper, Bilthoven; H. G. Kuit, Arnhem; W. A. Laarakker, Breda; A. L, M. van der Lande, Geldrop; G. van der Lee, Oudewater; Mr. Ph. L. van der Lee, Rotterdam; Mej. F. van Leeuwen, Rotterdam; K. G. van Leur, Wassenaar;Mevr. G. H. Loning-Komen, Amsterdam; D. J. Baron van Lynden, 's-Gravenhage; Dr. B. J. Mansens, Arnhem; Mr. J. Matti, 's-Gravenhage; Dr. J. A. Mazel, 's-Gra venhage; Ir. H. J. S. Meddens, Nunhem; Ir. L. C. Meewis, Hengelo; Mej. A. D. A. van der Meulen, Lochem; S. Meijer, Rhenen; Mej. F. W. G. Meye- rink, Winterswijk; H.J. H. T. Modderman, De Steeg; Mr. J. H. de Mol van Otterloo, 's-Gravenhage; R. A. de Monchy, Rotterdam; Mej. A. van Mook, Amster dam; Mevr. A. J. van Mourik Broekman-Goedkoop van Nelle, Amersfoort; Jhr.J. L. E. M. van Nispen tot Sevenaer, Huis ter Heide; P. Nijhoff, 's-Gravenhage; J. A. van Oudenaarde, 's-Gravenhage; Ir. J. S. Pel,

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1960 | | pagina 12