m wm Nieuwe leden 72 Perceel Breedstraat 60, Enkhuizen, eigendom van de gemeente Enkhuizen, gerestaureerd onder directie van de dienst Gemeentewerken Nogmaals, het komt mij onjuist voor alleen onze ver meende zwakke plekken te etaleren. Er wordt heel veel gedaan op dit gebied, al wil misschien niet alles lukken. K. BOONENBURG Naschrift redactie In deze tijd van ontstellende aantastingen achten wij het onze plicht deze te signaleren. De doelstelling van de Bond is te „waken voor de schoonheid van ons land". Wie waakt, moet alarmeren als er onraad is. Overigens geeft Heemschut geregeld blijk van zijn waardering voor en erkenning van bestaande schoon heid door het laten verschijnen van speciale nummers ii^l ÉiB B lÉB SIP' 1 van z^n or§aan' °-m- over 'let Zuiderzeemuseum te B_BBsSd Enkhuizen. Ook wijdden wij een boekje in de Heem schutserie aan Enkhuizen's schoonheid. Verder staan de kolommen van zijn blad open voor alle steekhoudende kritiek! Als donateur trad toe: het Filiaal van „Le Grand Bazar" te Maastricht. Als gewone leden traden toe: N.V. Antiek- en Kunsthandel C. Laan, Amsterdam; Noordeind- en Geerpolder, Nieuwveen; Stichting „De Schippersbeurs", Elsloo. Als buitengewoon lid traden toe: A. Ariëns Kappers, Amsterdam; mr. R. J. van Beek- hoff (burgemeester), Kerk-Avezaath; A. C. Beeling, Leeuwarden; mevrouw J. F. S. J. M. van den Berg- Nieuwenhuis, Overveen; mr. O. van den Berg, Amster dam; Sidney J. van den Bergh, Wassenaar; mejuffrouw J. M. M. Berkmeier, Rotterdam; J. W. E. Beumer, Amsterdam; mevrouw A. E. van Beuningen-Charlouis, Vierhouten; G. Bicker Caarten, Rotterdam, mevrouw D. van der Breggen-Spillenaar Bilgen, Haarlem; ir. M. de Bussy, 's-Gravenhage; mr. J. M. Th. Cohen Tervaert, Doorn; F. A. da Costa, Amsterdam; H. M. Cramer, 's-Gravenhage; mejuffrouw C. F. Delhez, De Bilt; Dr. M. A. van Dongen (chirurg), Leiden; W. B. van Doorninck, Huizen; dr. D. Dorrepaal, Ter- neuzen; ir. J. T. Duyvis, Amsterdam; J. van Ettingen (arts), Apeldoorn; Ubbo René Feenstra, Amsterdam; Jhr. Mr. O. Feith, Baarn; mejuffrouw M. J. H. Frederikse, 's-Gravenhage; A. Th. M. Funnekotter, Rotterdam (per 1-1-60). J. van Geuns, Amster dam; Dr. H. P. Groeneveld, Amsterdam; mejuffrouw M. H. Groothand, Amsterdam; Dr. J. F. C. Gutteling, Amsterdam; Prof. Dr. H. N. Hadders, Groningen; B. Hamstra, Zwollekerspel; A. F. E. Hanson, Nw. Loosdrecht; E. A. Baronesse van Heeckeren van Mole- caten-Holle, Arnhem; Prof. Ir. A. de Heer, Delft; J. de Heer Kloots (arts), Delft; Mr. J. H. Hehewerth, ScheveningenJ. G. H. Heldring, Oosterbeek; A. M. Hersbach, Wateringen; J. J. van den Heuvel, Amster dam; J. D. Heybroek, Breda; mevrouw S. Hudig-van Stolk, Amsterdam; Hugo Isaac, 's-Gravenhage; mevr. A. Jiskoot-Pierson, Baarn; J. J. van Kaam, Zutphen; mevrouw H. Kalker-Kalker, Amsterdam; Ir. G. Knuttel, Rijswijk (Z.H.); G. H. L. Koene (arch. B.N.A.), Uithoorn; J. L. Kok, Voorburg; H. Korte- ling, Haren (Gr.); Jacob Kuijper, Amsterdam; Mr. C. L. M. Lambrechtsen, Bilthoven; mejuffrouw E. C. de Lange, Leiden; mejuffrouw Dr. C. M. Lelij, Amsterdam; Gustav Leonhardt, Amsterdam; Mr. A. Loeff, Rotterdam; mej. Dr. A. E. C. van der Looy- van der Leeuw, Amsterdam; J. F. Maesser, Amster dam; Mr. W. H. A. Mazel, 's-Gravenhage; J. Melse, Rotterdam; P. M. Meltzer, Aerdenhout; H. J. Mesker, Bussum; G. J. L. Muller, Amsterdam; W. Neseker, Amsterdam; mejuffrouw A. J. van Nienes, Leiden; Ir. L. E. Nobel, 's-Gravenhage; mejuffrouw J. E. Noordenbos, Amsterdam; mevrouw A. Oosting-Pit, Putten; Dr. S. J. van Ooststroom, Oegstgeest; Jhr. Mr. W. E. van Panhuys, 's-Gravenhage; mejuffrouw L. C. van der Plaats, 's-Gravenhage; mevrouw A. H. Polak- Schwarz, Amsterdam; W. Prins, Culemborg; Mr. F. van Rossem, Rotterdam; J. W. Schoonderbeek, Am sterdam; J. F. Staal, Amsterdam; mevrouw Mr. M. J. Stoffels-van Haaften, Haarlem; Dr. B. van den Tempel 's-Gravenhage; C. J. van Tienhoven, Aerdenhout; J. W. Verwey, Amsterdam; J. J. van Voorthuysen, 's-Gravenhage; R. Wandemaker, 's-Hertogenbosch; C. van Wigmont-Jansen, Vlissingen; F. C. de Winter, Amsterdam; Henri P. J. Winters (arts), Amsterdam; E. J. Zeegers, Amsterdam.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1959 | | pagina 24