52 Dordrecht, Stadhuisplein no. 1 van de kern van Dordrecht, Hollands oudste stad, voort. In februari van dit jaar is in samenwerking met een twaalftal plaatselijke historische verenigingen in den lande, een brochure uitgegeven, getiteld: „Historische Schoonheid en Stadssanering", ge schreven door de heer H. Molendijk, burgemeester van Amersfoort. De oplage bedroeg 2 700 exem plaren, waarvan 700 te Dordrecht zullen worden verspreid. Binnenkort zullen in Dordrecht de sanerings plannen worden openbaar gemaakt. Het is een publiek geheim dat deze plannen het stadsschoon in belangrijke mate bedreigen. Het bestuur van „Oud-Dordrecht" vertrouwt, dat indien het ogenblik voor protest is aangebroken ook dan weer op de onontbeerlijke steun van de Bond Heemschut kan worden gerekend. Mr. H. F. Ayelts NIEUWE LEDEN Als gewoon lid, trad toe: De Groote Club Doctrina et Amicitia, Amsterdam. Als buitengewoon lid traden toe: I. P. Almekinders, Amsterdam; Ir. J. D. Banting, Amsterdam; Mevrouw C. H. G. Bastiaanse-Holle- brands, Amsterdam; C. W. Bieling, Amsterdam; Mevr. E. J. J. Bierman-van der Lee, Haarlem; W. G. Bitter, Overveen; J. A. Bok, Maastricht; J. J. Boot. Heem stede; Firma Anne Bosgra, Bergum; H. Braber, Gro ningen; H. Brouwer, Amsterdam; Mej. A. van der Brug, Zaandam; W. van der Brug, Zaandam; Mr, C. J. de Bruyn Kops, Utrecht; H. van de Bunt, Bloe- mendaal; Ir. R. Th. Bijleveld, Velp; Nel van der Chys, Amersfoort; G. H. Crone, Amsterdam; Mej. W. Druyvesteyn, Haarlem; P. A. van Enter, Amsterdam; Mr. W. F. J. Fischer, Bergen Nh; Mr. Dr. A. D. H. Fockema Andreae, Arnhem; S. J. Fontein; Benne- broek; J. Th. A. van Galen, Haarlem; W. Geel, Baambrugge; J. J. Gerstel, Heemstede; W. F. K. Gouwe (arts), Lutten a/d Dedemsvaart; Tj. Greidanus, 's Graveland; H. B. Hendriks, Haarlem; A. H. M. van den Hoek (notaris), Groede; W. G. Hofker, Amster dam; A. H. den Hollander (arts) Klundert; Th. Hoog, Haarlem; Mr. H. L. s'Jacob, Voorburg; H. W. Jager (arts), Scheemda; W. Janssen, Sappemeer; Mevr. S. Jolles-de Lanoy Meijer, Heemstede; J. Ph. Joosten Hattink (chirurg), Doorn; H. W. van Kempen (arch. B.N.A.), Bloemendaal; J. Z. Koolhoven, Oberlahn- stein a/d Rijn; A. G. H. van de Laar, 's-Hertogenbosch; Mr. B. J. Lambers, Haarlem; H. Lazeron, Amsterdam; J. van Leenhoff, Frederiksoord; A. A. Louwinger, Amsterdam; G. E. Graaf van Lynden, St. Michiels gestel; Jhr. J. C. Martens van Sevenhoven, Almen; Mej. J. M. Meisner, Soestdijk; B. G. J. de Mol (arts), Maarssen; J. Molenkamp, Breukelen; Dr. J. B. V. M. Y. van de Mortel, Oostelbeers; J. H. C. Muller (arts), Haarlem; Ir. A. E. J. Nap, 's-Gravenhage; Drs. J. M. Nijssen, Blaricum; Brand D. Ochse, Heemstede; Mevr. A. C. Ochtman-Vis, Haarlem; A. K. van Oeffel, Haarlem; Ph. D. Baron van Pallandt van Eerde, Ommen; Joh. J. Pater, Rotterdam; J. Plaat, Haarlem; Mevr. H. Reinhold-van Groningen, Heemstede; E. Reijnders, Zandvoort; Jhr. Mr. B. W. F. van Riems dijk, Aerdenhout; Mej. J. M. E. Reyers, Bloemendaal; Jhr. Mr. W. F. Röell, Firenze (Italië); L. C. J. Roozen, Leiden; Roukes Boekhandel, Hoogezand; G. J. Rijsterborgh (notaris), Maarssen; M. W. Savrij- Droste, Aerdenhout; H. D. Scheltema, Hilversum; Mr. A. P. van Schilfgaarde, Arnhem; G. Graaf Schimmelpenninck, Gorssel; J. N. Servaas, Maarssen; G. A. N. Sipkes, Deventer; H. H. W. Spiele, Laag Soeren; C. Hub. Spierts (pastoor), Terwinselen; W. Steensma (chirurg), Aerdenhout; Mr. M. Stokvis, Bloemendaal; Ir. W. F. Strijland, Uithoorn; Jkvr. D. H. van Tets, 's-Gravenhage; Prof. Dr. Fr. W. S. van Thienen, Amsterdam; Ada C. Thomee (zenuwarts), Haarlem; Ph. W. Timmer (notaris), Abcoude; J. K. Vink, Haarlem; Mevr. Dr. A. Vollgraff-Roes, Huis ter Heide; Ds. G. J. Waardenburg, Haarlem; Jhr. Mr. E. W. J. van Weede van Dijkveld, Vught; J. C. Wil- brenninck, Utrecht; Ir. L. W. Wilmes, Arnhem; J. H. Wilmink, Haarlem; I. Woudenberg, Rhenen; G. Wijling, Haarlem; S. H. A. M. Zoetmulder, Waalre; Ir. W. Zwaan, Haarlem. Rectificatie: Han Rehn vermeld in het aprilnummer, moet zijn: Han Rehm.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1958 | | pagina 21