ling ontstaan, met het bekende gevolg. Wij spre ken daarom de hoop uit, dat het gemeentebestuur in dit geval evenveel oog zal hebben voor de schoonheid van Harlingen, en daarom hier niét tot demping zal besluiten! NIEUWE LEDEN Als Gewoon Lid trad toe: Stichting tot ontwikkeling van komgrondengebieden, Tiel. Als Buitengewone Leden traden toe: A. L. Bakker, Bergen (Nh); J. F. Boers, Alkmaar; R. J. A. Bom, Rotterdam; Dr. W. J. C. Buitendijk, Doorn; L. Bijsterus Heemskerk, Amsterdam; Ir. E. L. A. Driessen, Hilversum; M. van Everdingen, Sorong, Ned. Nw. Guinea; Prof. Dr. Ir. R. J. Forbes, Amsterdam; Mr. Th. A. Fruin, Amersfoort; Klaas van der Geest, Frederiksoord; F. W. Grosheide, Amsterdam; Prof. Dr. G. B. van Haeringen, Utrecht; Prof. Mr. J. A. van Hamel, Baarn; H. A. Höweler, Laren (Nh); Mevrouw H. A. Jelgersma-van Foreest, Oegstgeest; Sien Jensema, Garderen; Dr. K. H. E. de Jong, 's-Graverihage; J. de Kadt, Heemstede; G. Krol, Amsterdam; W. L. M. E. van Leeuwen, Schobrl; Ir. C. G. Meeder, Utrecht; Johan de Meester, Amster dam-C; J. Posch, Stompetoren; J. Posthumus, Een rum; Mevrouw M. P. Reyers-Beelaerts van Emmic- hoven, 's-Gravenhage; Mej. Coba Ritsema, Amster dam; Mej. M. J. E. Sanders, Litt. Dra., Heemstede; J. J. Schilstra, Enkhuizen; Automobielbedrijf Willem Schmidt, Alkmaar; Jan Schultink, Amsterdam-Z; Prof. Ir. E. L. Selleger, Bergen (Nh); Mevr. S. H. M. Stenfert Kroese-Bakhuis, Hattem; Jan Timmerman, Alkmaar; J. F. R. van de Wall, Wassenaar; Ir. W. F. Westenenk, Blaricum. Herplaatsing wegens misstelling: Mr. Joan Th. Stakenburg, Oisterwijk. TWAALF LEDEN In het eerste nummer van de lopende jaargang- van ons orgaan verzochten wij onze leden hun contributie over te maken, ter besparing van administratieve rompslomp en onnodige kosten. Aan dit verzoek is door twaalf leden Voldaan Inmiddels heeft de Penningmeester aan de leden die hun contributie niet per automatisch giro plegen te voldoen, en die nog niet betaalden een verzoek om overmaking gezonden. Wij dringen er vriendelijk op aan, op dit verzoek zo spoedig mogelijk te reageren. Disponeren is voor ons een tijdrovend, kostbaar en vervelend werk! Oproep tot een BUITENGEWONE ALGEMENE LEDENVERGADERING van de Bond Heemschut op Dinsdag 12 Juli 1955 om 10.30 uur in het Gebouw van de Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen Spaarne 15 c te Haarlem (Men lette op het juiste huisnummer!) AGENDA Opening der vergadering Verkiezing van een voorzitter, ter ver vulling van de vacature, ontstaan door het aftreden van dr. J. A. Bierens de Haan. Het Algemene Bestuur stelt tot candi- daat voor het voorzitterschap mr. S. P. Baron Bentinck, Burgemeester van Soest, sinds 1943 lid van het Algemene Bestuur en sinds 1951 lid van het Dage lijkse Bestuur van de Bond. Rondvraag Sluiting. Toelichting. Om misverstand te voorkomen, zij er op gewezen, dat dit een korte buiten gewone algemene vergadering is. De gewone algemene vergadering, waarin de jaarver slagen worden uitgebracht en waaraan een gemeenschappelijke maaltijd en excursie zijn verbonden, zal, zoals gebruikelijk is, op de eerste Vrijdag in September plaats vinden. Voor het Dagelijkse Bestuur van de Bond Heemschut TON KOOT, secretaris 56

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1955 | | pagina 24