NIEUWE LEDEN Als buitengewoon lid traden toeIr D. A. Arkenbout, Leeuwarden; J. S. Beekmann, Amsterdam; J. Bleeker, Beverwijk; Mej. Mr E. B. ten Brug gen Gate, 's-Gravenhage; G. Haits- ma Muiier (directeur N.V. Het bui tenverblijf in Nederland), Zeist; Me vrouw S. J. Cremers-van Nooten, 's-Gravenhage; F. J. Cuypers, Echt; Ir C. M. R. Davidson, 's-Graven hage; Mevrouw M. Dirkzwager- Tom, Purmer; Fa L. P. van der Gaag Zn, Delft; Mr H. P. Gorter, Naarden; Mr A. J. Haakman, Am sterdam; Anton Hamaker, Amster dam; Mr G. C. D. Baron van Har- denbroek, 's-Gravenhage, A. J. A M. Hendrichs, 's-Gravenhage; A. F Kamstra, Arlington, Va, U.S.A. Fa. Kouwenhoven Ramkema Enkhuizen; CelLemmens, Beek (L.) Ir Maximiliaan Levert, Bussum; D N. Martini, ScheveningenW. G Meijboom, Velzen; H. A. G. Muller Bilthoven; Dr M. B. E. Nilant, Am sterdam; Ir W. H Oosten, 's-Gra venhage; W. F. J. den Uyl, Utrecht Prof Ir C. Wegener Sleeswijk, Am sterdam; Joh. A. Wentink, Baarn Mej. Mr A. M. E. te Winkel, Am sterdam; Als gewoon lid traden toe. Maat schappij ,,Arti et Amicitiae", Am sterdam; Stichting „Vrienden der Geldersche Kasteelen". Arnhem. Herplaatsing wegens misstelling: Als buitengewoon lid trad toe: A. C. M. A. Stoffels, b.i. arch. E.T.H., 's-Gravenhage. De „Eikel" hersteld (arch.J. Huysmans, Maastricht). Het plaveisel is behouden. Foto F. Lahaye G. H. A. Arkenbout-Wiersema ADMIRAALZEILEN IN GROUW Op Zaterdagmiddag 4 Juli j.1. hadden duizenden watersportliefhebbers een ligplaats gezocht rond om het kleine Pikmeer in Grouw, om van het Ad- miraalzeilen, georganiseerd door de Koninklijke Zeilvereniging „Oostergo" te kunnen genieten. Het is een unieke gebeurtenis voor Friesland geweest, om zoveel statige schepen in formatie te zien voor bij zeilen onder commando van de „admiraal" C. J. W. van Waning. Op het terras van het theehuis aan het Pikmeer, het brandpunt van de zeilsport bij Grouw en om geving, waar 40 deelnemende boeiers, Friese jachten en tjotters gemeerd lagen, heeft admiraal Van Waning een inleiding gehouden over „de Frie- 104

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1953 | | pagina 20