nieuw album van Ringers Een Hc Nu kan jong en oud op de prettigste wijze zijn kennis van Neerlands Bosch en wat daarin leeft verrijken. let verschijnen, vooral in dezen tijd, van een nieuw Ringers Album, wederom met volledige medewerking van de Nederlandsche Heide maatschappij. zal door duizenden worden toege juicht. Het nieuwe standaardwerk is geschreven door A. J. L. Looyen en Dr. Ir. J. J. Fransen, die beiden reeds zooveel over Nederlands Natuurleven verteld hebben op den hun eigen vlotten toon. De 123 prachtige plaatjes zijn ontworpen door den bekenden natuurschilder A. Beeftink. De technische en aesthetische verzorging staat wederom op een hoog peil. In het voorwoord zegt Mr. J. C. A. M. van de Mortel o.a.„Het was voor de Nederlandsche Spaar Ringers plaatjes. Het album, waarin reeds een fraaie groote titelplaat is geplakt, is tegen toezending van f0.90 franco verkrijgbaar bij de Reclame-afdeeling van Ringers fabrieken te Alkmaar (Giro No. 29150) De plaatjes zijn verpakt bij alleRingers chocolade-artikelen en bonbons; bij vele méér dan één plaatje, zoodat het ver zamelen een vlot verloop kan hebben. De plaatjes van de verschillende albums kunnen onderling worden ingeruild. Vraag voor werkelijk zeer fijn smakende bonbons en chocolade steeds naar: Heidemaatschappij een voldoening opnieuw in samenwerking met de Fa. Ringers een uit de natuur gegrepen boekwerk tot stand te zien komen, dat in ongedwongen vorm veel vertelt en vertoont van wat het bosch voor de ge meenschap beteekent, wat het haar geven kan en wat het daartoe aan verpleging en ver zorging vraagt". Het vorige Ringers Album „Flitsende Vinnen", was een groot succes. Honderden brieven getuigden van de oprechte bewondering over het prachtige, leerzame materiaal en de uiterst nauwkeurige bewerking. Het nieuwe album is wederom voor iedereen: een kostbaar bezit. RINGERS

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1940 | | pagina 15