Jaarverslag 2014 Organisatie Bestuur Staf van het landelijke bureau Tijdschrift redactie In 2014 vond een statutenwijziging plaats. Sinds de AVL van juni in het verslagjaar is er een bestuur. Daarvoor was er sprake van een algemeen bestuur. Het dagelijks bestuur maakt onder deel uit van het bestuur. De zittende bestuursleden waren in het verslagjaar: De heer P.M. Gijsbers, voorzitter De heer M.A. Blom MBA, penningmeester De heer mr. K.R.G. Kuipers, secretaris De heer ing. L.J. Eelman, commissie Amsterdam De heer dr. S.B. Ybema, commissie Drenthe De heer P.R. Nijhof, commissie Flevoland De heer ir. J.A.F.A. Timmermans, commissie Friesland De heer A.A.E.M. Gijsbers, commissie Gelderland Mevrouw E.A. van Duin, commissie Groningen De heer mr. J.L.M. van Susante, commissie Limburg De heer ir. J.A. van Gils, commissie Noord-Brabant De heer ir. P.M. Capelle, commissie Noord-Holland De heer T.V. van Dalfsen, commissie Overijssel De heer Y. Meihuizen, commissie Utrecht De heer F.J. Goossen, commissie Zeeland De heer G.K. Vos, commissie Zuid-Holland De heer Dekker, commissie Utrecht, is teruggetreden in ver band met zijn gezondheid. Drs. Karei Loeft, directeur Mathijs Witte MA MSc, beleidsmedewerker Angelique van Kampen, directie assistent Dolly Blok-Hartman administratief medewerker Op freelancebasis wordt ingehuurd: ElsArends, pr-coördinatie en Facebook Mevrouw drs. A.M. ten Cate, eindredactie Drs. E. Ie Gras Drs. W. Heijbroek Drs. Gabor Kozijn Drs. Karei Loeft, hoofdredactie Drs. N. Vervat Mathijs Witte MA MSc 18 HEEMSCHUT JAARVERSLAG 2014

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2014 | | pagina 18