PIJNACKER LEERDAM ROTTERDAM Station Beukelsdijk foto Boy Fagnotti Station Pijnacker en de restanten De watertoren van Leerdam Foto wikipedia Rijndijk 106-108. Actie: bij BEtW verzoek ingediend om kerk aan te wijzen als gemeentelijk monument. Suikerfabriek Bedreiging: sloop. Actie: inge sproken bij vergadering gemeen teraad. Hillegom Woonwijk Patrimonium Bedreiging: sloop, Actie: bij woningbouwvereniging aange drongen op behoud stedenbouw kundige structuur. Spijkenisse Geldtelderhuis Vredehofstraat 13. Bedreiging: sloop. Actie: comité tot behoud geadviseerd en ingesproken bij commissievergadering van gemeente. Maassluis Kerkgebouw De Ark Actie: Historische Vereniging Maas sluis aangeraden een hergebruik- functie te zoeken. Leerdam Watertoren Bedreiging: sloop. Actie: rapport opgesteld met aanbeveling tot behoud als onderdeel van woon complex. Wassenaar Seyss-lnqartbunker Wassenaarseweg. Bedreiging: afstoten door Defensie. Actie: aan vraag voor aanwijzing als gemeen telijk monument gesteund. Conceptnotitie 'Voortbouwen op eigen waarde - Het cultureel erfgoed herijkt' Actie: zienswijze ingediend. Leiderdorp Bestemmingsplan Oude Dorp Actie: zienswijze ingediend. Bestemmingsplan Hoven Actie: zienswijze ingediend. Den Haag •Johanna Westermanschool Jan Willem Frisolaan. Bedreiging: sloop. Actie: rapport opgesteld met aanbeveling voor hergebruik en behoud van drie Escher zuilen in de aula. Alexander- en Frederikkazerne Van Alkemadelaan. Bedreiging: sloop. Actie: brief aan minister gestuurd met verzoek om behoud van poortgebouw en hekwerk. Dirksland Hart van Dirksland Bedreiging: aantasting oude dorps kern en sloop. Actie: ondersteuning van beroep bij Raad van State. Katwijk Herziening van de Monumenten verordening Actie: zienswijze ingediend. Bodegraven Reeuwijk Ontwerp Kadernota Erfgoedbeleid Actie: zienswijze ingediend. Provincie Zuid-Holland Gedeputeerde Staten, Provinciale Structuurvisie. Actie: zienswijze ingediend op actualisering van de structuurvisie. Jaarverslag 2011 Heemschut 25

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2011 | | pagina 25