Algemeen Bestuur College van Technisch Adviseurs Eeuwfeestcommissie Staf van het landelijk bureau M.A. Blom, penningmeester Dr. Ph.M. Bosscher Mevrouw A. van Dok-van Weele, voorzitter Ing. L.J. Eelman Ir. J.A. van Gils Drs. W. Heijbroek Ir. E. de longh P.R. Nijhof Mr. J.C. van Oordt Drs. W.J. Plomp Mr. M.L.M. van Ravels, secretaris T.F.M. Rongen Ing.W. Schagen R.H.J. Staal Ing. R.J. Veelders Drs. C. Verhaar G.G. Witsen Elias tevens lid van het Dagelijks Bestuur De vaste medewerkers van Heemschut op de trap van het Korenmetershuis. Piet Arp en Joseeph van der Haagen ontbreken op de foto. Foto Heemschut Ir. E. de longh, voorzitter Drs. J.P.J. van der Haagen, plv. voorzitter J. Battjes, Groningen Ir. P.P. Bosch, Groningen S. Wieringa, Friesland J.P. de Boer, Friesland Ing. L. de Graaf, Drenthe Ir. E.R. Huigen, Overijssel G.J. te Winkel, Overijssel J.H. Reijnen, Gelderland Ing. J.G.C. Scharten, Gelderland Ir. P. van Dun, Utrecht Ing. G.P.D. van Vliet, Utrecht Ing. J. Bergshoeff, Flevoland Ir. P.M. Capelle, Noord-Holland H. Dirkx, Noord-Holland Ing. W. Schagen, Noord-Holland Ir. P.C. Lankamp, Amsterdam G.K. Vos, Zuid-Holland Mevrouw drs. M.W.C. van den Dries, N-Brabant B.J.M. Tonies, Noord-Brabant G.B.F. van der Vliet, Noord-Brabant Ing. R.F. Schuermann, Zeeland H.L.M. Dircks, Limburg Ing. Chr. Versteeg, Limburg F. Foeke, Limburg Mr. M.L.M. van Ravels, voorzitter A.A.E.M. Gijsbers F.J. Goossen Drs. W. Heijbroek Drs. K. Loeff Mr. J.C. van Oordt Directie Drs. K. Loeff, algemeen directeur Drs. J.P.J. van der Haagen, directeur bescherming Medewerkers Mevrouw A. van Kampen, directieassistent Mevrouw T. de Vries, medewerker website Mevrouw D. Blok-Hartman, administratief medewerkster L. van Kilsdonk, huismeester P. Arp, freelance eindredacteur Mevrouw I. Agterkamp, freelance coördinator excursies Stagiaires H. Hoogeveen Mevrouw N. van Vught Jaarverslag 2010 Heemschut 37

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2010 | | pagina 37