Samenstelling algemeen bestuur mr. H J.E. Bruins Slot, voorzitter mr. M.L.M. van Ravels, secretaris mw. A. van den Berg, penningmeester dr. Ph.M. Bosscher A.A.E.M. Gijsbers drs. W. Heijbroek mr. E.S. Hoogendijk P.R. Nijhof mr. J.C. van Oordt drs. W.J. Plomp T.F.M. Rongen ing.W. Sehagen R.H.J. Staal drs. C. Verhaar ing. L. de Visser jhr. G.G. Witsen Elias drs. W. Wolters tevens lid van het dagelijks bestuur Trudie de Vries, Eus Kuiper en Angelique van Kampen Samenstelling van het college van technisch adviseurs ing. L. de Visser, voorzitter drs. J.P.J. van der Haagen, plv. voorzitter ir. P.P. Bosch, Groningen ir. K. Holste inGroningen S. Wieringa, Friesland ir. M.H. Mauritz, Drenthe ing. L. de Graaf, Drenthe ir. E.R. Huigen, Overijssel G.J. te Winkel, Overijssel J.H. Reijnen, Gelderland ing. J.G.C. Seharten, Gelderland ing. R.J. Veelders, Gelderland ir. P. van Dun, Utrecht ing. G.P.D. van Vliet, Utrecht ing. J. Bergshoeff, Flevoland ir. P.M. Capelle, Noord-Elolland H. Dirkx, Noord-Holland ing. W. Sehagen, Noord-Holland ir. P.C. Lankamp, Amsterdam ir. E. de longh, Zuid-Holland G.K. Vos, Zuid-Holland H.J.J. Oome, Noord-Brabant B.J.M. Tonies, Noord-Brabant G.B.F. van der Vliet, Noord-Brabant H.L.M. Dircks, Limburg ing. Chr. Versteeg, Limburg F. Focke, Limburg Samenstelling van de staf van het landelijk bureau Directie: drs. K. Loeff, algemeen directeur drs. J.P.J. van der Haagen, directeur bescherming Medewerkers: mw. D. Blok-Hartman, administratief medewerk ster mw. A.A.M. van Kampen, directie-assistent mw. J. Klein Nijenhuis-Stoker, financieel admini stratief medewerkster mw. G.G. Schilte-Ludwig, coördinator publieks evenementen L. van Kilsdonk, huismeester P.G. Arp, freelance eindredacteur E. van der Dussen, freelance coördinator PR- medewerkers E. Kuiper, projectmedewerker digitalisering mw. W.V. de Vries, projectmedewerker website Samenstelling provinciale commissies Per 31 december 2008 Amsterdam ing. L.J. Eelman, voorzitter ir. P.C. Lankamp, vice-voorzitter technisch adviseur drs. D. Mulder, secretaris N. Vervat, penningmeester mw. G.L. Oen, PR-adviseur E. Buursink mr. E.S. Hoogendijk drs. J. Kamerling mr. E. Dienaar, buitengewoon lid en adviseur Drenthe R.H.J. Staal, voorzitter dr. ir. H.J.M. van Rooij, secretaris W.F.R. Feenstra, penningmeester ing. L. de Graaf, technisch adviseur ir. M. Mauritz, technisch adviseur ruimte H. Berg, adviseur landschap drs. P.F. Le Gras, PR-adviseur mw. J.A Coek-Hiddinga, excursies B.J. Hanskamp drs. H. Ladrak Flevoland P.R. Nijhof, voorzitter mr. S.C. Trip, secretaris H.M.A. van Lierop, penningmeester J. Bergshoeff, technisch adviseur R. Bakelaar, planologisch adviseur D. Lentink, planologisch adviseur E.G. Boshuijzen, PR-adviseur W. Baarsen mw. drs. W.H.J. van der Most mw. drs. M.A.S. van Sprang-Kamstra Friesland jhr. G.G. Witsen Elias, voorzitter Th. F. Zomerschoe, secretaris penningmeester ing. S.E. Wieringa, technisch adviseur 34 Heemschut Jaarverslag 2008

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2008 | | pagina 34