FLEVOLAND Adres secretariaat: mr. S.C. Trip Groenhof 12 1352 AA Almere telefoon 036-5314456 e-mail trip@freeler.nl Samenstelling provinciale commissie (per 31 december 2005) P.R. Nijhof, voorzitter mr. S.C. Trip, secretaris vacature, penningmeester ing. J. Bergshoeff, technisch adviseur A.R. Bakelaar, planologisch adviseur E.G. Boshuijzen, PR-adviseur W. Baarsen mw. drs. M.A.S. van Sprang-Kamstra mw. drs. W.H.J. van der Most Public Relations Via mailings werden leden op de hoogte gehouden van publieksevenementen. Incidenteel zijn ontwik kelingen op de website geplaatst. De regionale pers besteedde aandacht aan de advisering rond het Werkeiland Lelystad Haven. Er zijn enkele bijdra gen voor het tijdschrift gepubliceerd. Een direct mail campagne is in voorbereiding. Provinciaal publieksevenement Op 10 september is er in samenwerking met CASLA te Almere een excursie georganiseerd, waarbij een bezoek is gebracht aan monumenten van de toekomst in Almere. Mutaties De penningmeester B. Scholten legde zijn functie neer in verband met het aanvaarden van betrekking in het buitenland. De heer R. Bakelaar trad formeel toe als technisch/planologisch adviseur. Vergaderingen De commissie vergaderde zes maal plenair. Beschermingsactiviteiten Deelname aan gespreksgroepen: - gemeente Urk, periodiek overleg - Schokland, landschappelijke inpassing van het eiland na uitbreiding met hydrologische zone Kritisch volgen van: - de herziening van het bestemmingsplan Lande lijk Gebied Gemeente Noordoostpolder, gewij zigde vaststelling - het renovatieplan van woningen aan de Mei doornstraat te Emmeloord - het project boerenerven in het groen - de renovatie van de oude zeewering te Urk Zienswijzen: - uitbreiding boerderij Bomenweg Noordoostpolder - de bouw van een woning aan het havenfront in Urk - muurroosters in de Bantsiliek in Bant (mondeling) - uitbreiding woning aan de Acacialaan te Emme loord Bezwaar: - wijziging bestemmingsplan voormalig werkei land Lelystad-Haven 29

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2005 | | pagina 31