2. BESTUUR Samenstelling van het bestuur (per 31 december 2005) mr. H.J.E. Bruins Slot, voorzitter mw. drs. I. Günther, vice-voorzitter mr. M.L.M. van Ravels, secretaris mw. A. van den Berg, penningmeester dr. Ph.M. Bosscher drs. RH. van Gessel A.A.E.M. Gijsbers ir. P.C. Groen drs. W. Heijbroek mr. E.S. Hoogendijk drs. F.J.A. IJsselmuiden mr. dr. A.H.A. Lutters PR. Nijhof mr. J.C. van Oordt drs. H. Smit drs. C. Verhaar ing. L. de Visser jhr. G.G. Witsen Elias drs. W. Wolters tevens lid van het dagelijks bestuur Mutaties In het verslagjaar is de heer G.G. Witsen Elias, voorzitter van de provinciale commissie Friesland, benoemd tot lid van het algemeen bestuur. De heer A.A.E.M. Gijsbers, lid van de provinciale com missie Gelderland, is herbenoemd tot lid van het algemeen bestuur. De heer Wolters is teruggetreden als lid van het dage lijks bestuur, maar blijft lid van het algemeen bestuur. Vergaderingen van het dagelijks en algemeen bestuur Het dagelijks bestuur kwam in 2005 zesmaal bijeen. De vergaderingen vonden plaats in het Koren metershuis te Amsterdam of voorafgaand aan de vergaderingen van het algemeen bestuur te Utrecht. Het algemeen bestuur vergaderde viermaal in Utrecht. Behalve de vaste agendapunten als de jaarreke ning, de begroting en de kwartaalrapportages van de directie werd tijdens de bestuursvergaderingen gesproken over de implementatie van het beleids plan aan de hand van het jaarplan 2005 en 2006. Het algemeen bestuur stelde bovendien het Regle ment op de Arbeidsvoorwaarden en het gewijzigde Reglement op de Provinciale Commissies vast. Naast de reguliere bestuursvergaderingen vonden informele bijeenkomsten plaats van de voorzitters van de provinciale commissies. Op 3 maart 2005 (alleen de voorzitters van de zuidelijke provinciale commissies) en 7 september 2005 (de voorzitters van alle provinciale commissies) werd gesproken over de werkwijze binnen de provinciale commis sies en werden ervaringen gedeeld. Vertegenwoordiging Heemschut is het afgelopen jaar door bestuurs- en directieleden vertegenwoordigd in de volgende organisaties: mr. M.L.M. van Ravels: - Council van Europa Nostra - Stichting Nationaal Contact Monumenten (NCM) - Stichting Platform Landschap en Cultuurhistorie H.J. Derksen: - Directeurenoverleg NCM 8

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2005 | | pagina 10