ing. R.J. Veelders, technisch adviseur GELDERLAND Adres secretariaat: Guyotstraat 1 6524 AV Nijmegen marga.jetten@zonnet.nl Samenstelling van de provinciale commissie (per 31 december 2004) drs. W.W. Wolters, voorzitter A.A.E.M. Gijsbers, inee-voorzitter mw. drs. M. Jetten, secretaris ing. J.G.Chr. Scharten, BNT, penningmeester/technisch adviseur RO J.H. Reijnen, technisch adviseur T. Wiarda, BNA, technisch adviseur mw. drs. M.E. Koning, PR-adviseur ing. S. van Hoorn mr. W.W. Hopperus Buma R. Lureman A. Müller, BNA M. Niemeijer mr. J.C.M. Poelen ir. A.H. Swaagstra Mutaties In het jaar 2004 deden zich geen veranderingen voor in de samenstelling van de commissie. Vergaderingen De provinciale commissie Gelderland vergaderde in 2004 zeven maal plenair: op 19 januari, 10 maart, 22 april, 15 juni, 31 augustus, 20 oktober en 8 december. De januarivergadering vond voor de laatste maal plaats in het gebouw van het Waterschap te Zevenaar. Tijdens de maartvergadering was de commissie te gast in de Spieker van Kasteel Ter Horst te Loenen. De vergaderingen daarna werden gehouden in het gebouw van de hervormde gemeente te Doorwerth. Beschermingsactiviteiten (selectie) Arnhem School Weissenbruchstraat Heemschut ondersteunde met adhesie het verzoek van omwonenden om dit typologisch waardevolle pand uit 1957 een plaats op de gemeentelijke monumentenlijst te geven. Druten Centrumplan Deze langlopende zaak, negen jaar geleden door technisch adviseur G. Cremers opgenomen, is tot een gelukkig einde gebracht. De gemeente heeft de visie van de klankbordgroep om de MIP-inventarisatie als gemeentelijk beschermd dorpsgezicht aan te merken grotendeels overgenomen. 27 De heer W. Woltersbestuurslid en voorzitter van de provinciale commissie Gelderlandspreekt het gezelschap toe in de Nicolaikirche te Kalkar tijdens de Landelijke Heemschutdag

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2004 | | pagina 29