9. Landelijk Bureau Personele ontwikkelingen Samenstelling van de staf van het Landelijk Bureau te Amsterdam Ook in 2002 hebben diverse personeelswisselingen plaatsgevonden. Zo trad Ellen Wilbrink in januari aan als directie-assistent, een functie die nieuw moest worden ingevuld na het vertrek van de bureausecretaris medio 2001. Administratief medewerkster Geertrui Hortensius verliet Heemschut in april en de vacature is na enkele tijdelijke invullingen in het najaar definitief vervuld door Tiny Klein Nijenhuis. Jaap Kamerling heeft na vele jaren als eindredacteur gefunctioneerd te hebben ervoor gekozen om verder te gaan als freelance auteur. Op de goed bezochte afscheidsre ceptie eind oktober is hij feestelijk uitgeluid. De functie wordt sindsdien tijdelijk vervuld door Bert Franssen, al jaren aan Heemschut verbonden als redacteur. Inmiddels heeft een selectiecommissie zich gebogen over de definitieve invulling van de vacature, die begin 2003 zijn beslag zal krijgen. Sinds 1 januari 2002 wordt de ledenadministratie op het Korenmetershuis met behulp van het nieuwe automatiseringsprogramma Topleden bijgehouden. De externe werkzaamheden zijn in handen van de firma Vlaanderen te Biddinghuizen. Directie: H.J. (Henk Jan) Derksen, algemeen directeur (32 uur per week) drs. J.P.J. (Joseeph) van der Haagen, directeur juridische ruimtelijke zaken (40 uur per week) Medewerkers: mw. D. (Dolly) Blok-Hartman, administratief medewerkster (16 uur per week) drs. H.C. (Bert) Franssen, eindredacteur ad interim (in oktober 8 uur per week, vanaf 1 november 16 uur per week) drs. J. (Jaap) Kamerling, eindredacteur (16 uur per week) tot 1 november 2002 L. (Louis) van Kilsdonk, huismeester (36 uur per week) mw. J. (Tiny) Klein Nijenhuis-Stoker, administratief medewerkster (20 uur per week), vanaf 16 oktober 2002 mw. G.G. (Gea) Schilte-Ludwig, coördinator publieksactiviteiten (16 uur per week), tevens coördinator PR Voorlichting (8 uur per week) mw. G.N. (Geertrui) Sermon-Hortensius, administratief medewerkster (20 uur per week) tot 26 april 2002 mw. drs. E. (Ellen) Wilbrink, directie'Ossistent (24 uur per week), vanaf 1 januari 2002 52

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 54