Public Relations Limburg Samenstelling van de provinciale commissie Mutaties Vergaderingen Ook dit verslagjaar is desgevraagd aan verschillende particulieren adviezen verstrekt hoe om te gaan met bescherming van cultureel erfgoed. In het verslagjaar zijn er contacten geweest tussen de technisch adviseurs en het Monumentenhuis Brabant, terwijl de directeur van het Monumentenhuis regelmatig de vergaderingen van de com missie bijwoonde. Adres secretariaat p/a Monumentenhuis Limburg Postbus 277 6040 AG Roermond www.monumentenhuis.nl (per 31 december 2002) mr. dr. A.H.A. Lutters, voorzitter ir. F.Q. Hoebens, vice-voorzitter J.H.G.E. Neessen, secretaris G.F.P. Hermans, penningmeester (vacature), pr-adviseur H.L.M. Dircks, technisch adviseur drs. A.M.P.P. Janssen drs. J.M.T. Janssen-Daniëls ing. L.J.S. Vos ing. J.A.L. Meuwissen J. Neessen ir. H.M.J. Palmen, technisch adviseur ing. Chr. Versteeg, technisch adviseur In 2002 is de heer Dircks tot de provinciale commissie toegetreden als technisch adviseur voor Midden-Limburg. De heer Palmen treedt als technisch adviseur op voor Zuid-Limburg en de heer Versteeg voor Noord-Limburg. De heer Neessen heeft het secretariaat van de provinciale commissie op zich genomen. Het bestuur van de provinciale commissie Limburg kwam in 2002 viermaal bijeen. Het dagelijks bestuur, bestaande uit voorzitter, vice-voorzitter, penningmeester en secretaris, kwam tweemaal bijeen. Twee vergaderingen van de provinciale commissie werden bijgewoond door de heer drs. J.P.J. van der Haagen. Drie vergaderingen werden bijgewoond door mevrouw drs. J.J.M.M. van der Eisen, ambtelijk secretaris en medewerker van het Monumentenhuis Limburg. Tot medio 2002 heeft de stichting Monumentenhuis Limburg het bestuur van de provinciale commissie Limburg ondersteund in met name de administratieve taken. Eind 2002 heeft de commissie daarin op andere wijze voorzien. 48 e-mail: bondheemschutlimburg@monumentenhuis.nl

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 50