Zeeland Samenstelling van de provinciale commissie Mutaties Vergaderingen Beschermingsactiviteiten Zwarthoeksche zeesluis Adres secretariaat: Sardijngeullaan 9 4371 PS Koudekerke e-mail: ineke.herbers@sbi.nl (per 31 december 2002) ir. R.M.Th. Adriaansens, voorzitter tot 1 juli 2002 drs. W. Heijbroek, vice'voorzitter tot 1 juli 2002, daarna voorzitter drs. F. Godthelp, vice-voorzitter vanaf 1 juli mw mr. C.F.V. Herbers-Schoenmakers, secretaris drs. H.M. van den Boomgaard, penningmeester G.M. Baijens, pr-adviseur mr. J.A. de Keuning, technisch adviseur drs. A.P. de Klerk, adviseur mw drs. B.I. Sens F.J. Goossen D. van der Wekken De heer ir. R.M.Th. Adriaansens heeft het voorzitterschap van de provinciale commissie Zeeland per 1 juli 2002 neergelegd. De voorzittershamer is inmiddels overgenomen door de heer drs. W. Heijbroek uit Tholen, die jarenlang de functie van vice-voorzitter heeft vervuld. Het recent toege treden lid drs. F. Godthelp uit Middelburg heeft het vice-voorzitterschap op zich genomen. De heer G.M. Baijens heeft te kennen gegeven wel lid te willen blijven van de commissie, maar zijn PR-taak neer te willen leggen. De heer F.J. Goossen heeft zich bereid verklaard deze functie met ingang van 1 januari 2003 over te nemen. De commissie vergaderde in zes keer, namelijk op 20 februari, 8 april, 3 juni, 20 augustus, 8 oktober en 2 december. Op initiatief van de technisch adviseur van de commissie hebben studenten van de Hogeschool Zeeland metingen verricht voor bestek en tekeningen ten behoeve van een restauratieplan van deze oude zeesluis. De initiatiefnemer voor het behoud van deze sluis, de Stichting Landschapsbeheer Zeeland, kan op basis hiervan nagaan welke stappen moeten worden gezet om restauratie te realis eren. 43

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 45