Zuid-Holland Samenstelling provinciale commissie Adviserende leden Mutaties Vergaderingen Adres secretariaat: dr. Lothlaan 15 2481 AB Woubrugge (per 31 december 2002) drs. J.J. Bollebakker, voorzitter drs. C.J. de Jong, secretaris drs. M. van Winsen, tweede secretaris drs. J.E. van Teylingen, penningmeester A.C. Bitter, technisch adviseur, tevens voorzitter subcommissie objecten M. van Hemert, technisch adviseur ir. V.J.J.A. Gijsbers, voorzitter subcommissie ruimtelijke ordening G.K. Vos, technisch adviseur ruimtelijke ordening ir. J. Fens F. Focke drs. L.H. van der Meule, waarnemend pr-adviseur mw. dr. N. de Roy van Zuydewijn drs. G.J.M. Sonnemans dr. W. van de Ham mw. ir. E. Kolff ir. D. van der Veen ir. F.H. Goppel In de december-vergadering van de provinciale commissie is afscheid genomen van de heer Goppel, die gelukkig bereid is gevonden om als adviserend lid bij de commissie betrokken te blijven. Mevrouw M.C.P. van Vliet en mevrouw ir. M.J. van Ansen hebben te kennen gegeven hun functie als adviserend lid te willen beëindigen. De heer O. van Asten heeft gedurende een aantal maanden de functie van de heer Bitter waargenomen in verband met privé-omstandigheden. Hoewel er ver schillende kandidaten zijn geweest voor de functie van PR-adviseur, was de vacature op 31 decem ber 2002 nog niet vervuld. De commissie vergaderde zes keer plenair. De subcommissie objecten of 'gevallen-commissie', alsmede de technisch adviseur ruimtelijke ordening, vergaderde eveneens zes keer. Daaraan vooraf gaand werd eveneens zes keer een inspectietocht gehouden om recente 'gevallen' ter plaatse te bekijken. 40 e-mail: jong-verschoor@hetnet.nl

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 42