Oudeschans Public Relations Provinciale publieksactiviteiten Friesland Fryslan Samenstelling van de provinciale commissie Mutaties Nu wordt Bellingeweer 1 bedreigd. De commissie heeft in een brief aan de gemeenteraad van Winsum gevraagd om bescherming van de karakteristieke bebouwing en beplanting van Bellingeweer door middel van een bestemmingsplan. De Groningse commissie heeft bezwaar gemaakt tegen delen van het nieuwe bestemmingsplan voor Oudeschans, die plaatsen die nu bijzonder karakteristiek zijn, bedreigen. In het kader van de public relations zijn de volgende activiteiten ondernomen: - bezoek aan de wethouder Ruimtelijke Ordening en Monumentenzorg in Groningen, waarbij het monumentenbeleid en het nieuwe welstandsbeleid ter sprake kwamen - gesprekken met ambtenaren Monumentenzorg en RO - contacten met gelijkgestemde organisaties in de stad Groningen en de provincie - persberichten naar aanleiding van acties van de Bond Heemschut - bijwerken van de website. Tijdens de excursie naar Westerwolde op 21 september 2002 is een bezoek gebracht aan de Rijks- HBS in Ter Apel en het Klooster Ter Apel. Er waren 48 deelnemers. Adres secretariaat: Postbus 14 8900 AA Leeuwarden e-mail: info@omn.advocaten.nl (per 31 december 2002) drs. J.C. de Kroon, voorzitter mr. M. Brinksma, secretaris a.i. mw. drs. H. van der lest, penningmeester ing. S.E. Wieringa, technisch adviseur G.G. Witsen Elias, pr-adviseur dr. R.P. van Huiten, website H. Hettema mw. drs. R.L. Mulder-Radetzky R. Saarloos mr. P.J. Woudstra P. Prins In de loop van het verslagjaar legde mr. H. de Boer zijn functie als secretaris neer. De heer mr. M. Brinksma vervult de functie ad interim. 18

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 20