7. Provinciale Commissies Groningen Adres secretariaat: Nassauplein 23a 9717 CN Groningen email: ghwildeboer@planet.nl Samenstelling van de provinciale commissie (per 31 december 2002) mr. H. F. Wolgen, voorzitter dr. Ph. M. Bosscher, vice-voorzitter G. H. Wildeboer, secretaris ir. J. de Vries, penningmeester ir. L. W. Barneveld, technisch adviseur mw. drs. M. J. A. Vooijs, pr'Ctdviseur prof. G. J. Ashworth drs. J. de Haan G. J. Hendriks drs. S.R. Hiddema H. Leffers ir. S. H. Schaafsma R.M.Th. Wobbes Mutaties Op 16 augustus overleed het geliefde commissielid Piet Reijenga, jarenlang (vice-)voorzitter en sec retaris van de provinciale commissie Groningen. De heer J.D. Loning verliet de commissie wegens drukke werkzaamheden. Professor G.J. Ashworth, deskundige op het gebied van onder andere ste denbouw en erfgoedtoerisme, kwam de commissie versterken. Vergaderingen De commissie kwam dit jaar vijf maal bijeen op 15 januari, 19 maart, 11 juni, 3 september en 4 november. Op 13 april hielden de commissies van Groningen en Drenthe een gemeenschappelijke vergadering in het schathuis van de Menkemaborg over problemen in het gebied tussen Leek en Roden. Beschermingsactiviteiten Qroningen Het Anatomisch Laboratorium Het verzoek uit het jaar 2000 om het Anatomisch Laboratorium op de monumentenlijst te plaat sen is helaas afgewezen. Het Hoofdstation De reclameplannen voor Burger King en voor het GWK zijn als gevolg van de bezwaren van Heemschut gewijzigd. Er komen geen reclameobjecten aan de voorgevel van het gebouw en in de stationshal. 16

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 18