4. College van Technisch Adviseurs Samenstelling van het college Mutaties Vergaderingen (per 31 december 2002) drs. J.C. de Kroon, voorzitter drs. J.P.J. van der Haagen, vice-voorzitter ir. L.W. Barneveld, Groningen S. Wieringa, Friesland ir. G.J. Tangerman, Drenthe ir. M.H. Mauritz, Drenthe ing. J.G.C. Scharten, Gelderland ing. R.J. Veelders, Gelderland ing. T. Wiarda, Gelderland ing. P.G.D. van Vliet, Utrecht ing. J. Bergshoeff, Flevoland H. Dirkx, Noord'Holland W. Schagen, Noord'Holland ing. L.J. Eelman, Amsterdam mr. E.S. Hoogendijk, Amsterdam ing. A.C. Bitter, Zuid'Holland M. van Hemert, Zuid'Holland G.K. Vos, Zuid-Holland ing. L. de Visser, Noord-Brabant H.J.J. Oome, Noord-Brabant B.J.M. Tonies, Noord-Brabant mr. ing. J.A. de Keuning, Zeeland ir. H.M.J. Palmen, Limburg ing. Chr. Versteeg, Limburg De in het verslagjaar 2001 overleden technisch adviseur voor Overijssel ing. L.S. van Leeuwen werd in 2002 opgevolgd door de heer ir. E.R. Huijgen te Dalfsen. De heer H.L.M. Dircks te Echt is het afgelopen jaar benoemd tot derde technisch adviseur voor Limburg. De nieuwe technisch adviseur voor Noord-Holland, de heer ir. P.M. Cappelle te Spaarndam, werd belast met planologische c.q. stedenbouwkundige zaken. Ing. J.G.C. Scharten te Doesburg, die reeds als technisch adviseur voor Gelderland in functie was, zal ook het planologische advieswerk in die provincie voor zijn rekening nemen. De heer G.K. Vos te Rotterdam is benoemd tot derde technisch adviseur voor Zuid-Holland voor planologische aangelegenheden. De heer ir. F.W.P. van Wezel te Beneden Leeuwen is teruggetreden als technisch adviseur van Gelderland. De technisch adviseurs kwamen in vergadering bijeen te Amsterdam op 12 februari, 29 mei en 9 oktober. In het jaar 2000 is Heemschut's planologische monumentenzorgbeleid vastgesteld in de lijn en de geest van de Rijksnota Belvedere. De vergaderingen van het college van technisch adviseurs stonden vooral in het teken van de uitwerking en de promotie van deze additionele Heemschut- taak. Een aantal planologisch/stedenbouwkundig adviseurs werd benoemd in de provinciale commissies en het tijdschrift Heemschut publiceerde over verschillende Belvedere-gebieden. In 2002 is subsidie van de RDMZ ontvangen voor het project 'Kwaliteitsimpuls advisering'. 9

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 11