Zeeland historische landschapsbescherming (Belvedere-gebieden) meer integraal te benaderen mede naar aanleiding van het voorstel van het algemeen bestuur om adviseurs ruimtelijke ordening (ARO's) aan te stellen. De heer G.A. Vos is bereid gevonden om deze functie te aanvaarden. Public relations De pr-medewerker heeft niet alleen veel voorbereidend werk verricht voor de eerdergenoemde activiteiten in Schiedam en Dordrecht, maar ook voor de algemene ledenvergadering annex restauratiebeurs op 19 mei in 's-Hertogenbosch. Zoals gezegd werd de voorjaarsnieuwsbrief tijdens de Heemschut-studiemiddag op 19 april in Dordrecht aangeboden en voorts toe gezonden aan alle historische verenigingen en monumentencommissies in de provincie Zuid-Holland. De najaarsnieuwsbrief is niet uitgebracht aangezien er op dat moment wel veel zaken in behandeling waren maar deze zich nog niet leenden voor nadere berichtgeving. Enige terughoudendheid met nog aanhangige zaken is geboden. Dit laatste is evenzeer van invloed geweest op de toelevering aan de website van Heemschut Zuid-Holland. Voortzetting van het uitbrengen van de nieuwsbrief is mede afhankelijk van de vraag of de vacature van pr-medewerker kan worden vervuld. Adres secretariaat: Sardijngeullaan 9 4371 PS Koudekerke Samenstelling van de provinciale commissie (per 31 december 2001) De heer ir. R.M.Th. Adriaansens, voorzitter Mevrouw mr. C.F.V. Herbers-Schoenmakers, secretaris De heer drs. H.M. van den Boomgaard, penningmeester De heer drs. W. Heijbroek, vicevoorzitter De heer drs. A.P. de Klerk Mevrouw drs. B.I. Sens De heer G.M. Baijens, pr-medewerker De heer mr. J.A. de Keuning, technisch adviseur Mutaties De heer drs. A.P. de Klerk maakt vanaf 1 januari 2002 niet langer deel uit van de provinciale commissie. Dit vanwege mogelijke belangenverstrengeling met zijn werkzaamheden bij de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland. De provinciale commissie is hem veel dank verschuldigd voor zijn inzet gedurende zeer vele jaren (vooral bij excursies) en hoopt van zijn adviezen nog tot in lengte van jaren gebruik te kunnen blijven maken. Begin 2001 is de heer mr. J.A. de Keuning, juridisch en bouwkundig adviseur en beëdigd taxateur onroerende zaken te Vlissingen, benoemd als technisch adviseur, 34

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2001 | | pagina 35