Drenthe Adres secretariaat: Van der Feltzpark 7 9401 HM Assen e-mail: dhoeksema@hetnet.nl samenstelling commissie (per 31 december 2001) ir. P.C. Groen, voorzitter mr. D. Hoeksema, secretaris ir. R. Ritz, penningmeester ing. G. Herlaar, technisch adviseur mevr. G. Amoureus, excursies ing. H. Berg W.F.R. Feenstra ing. Sj. Jantzen drs. H. Ladrak ir. M. Mauritz, technisch stedenbouwkundig adviseur ir. G. Tangerman, technisch adviseur Mutaties Op 16 maart kreeg de commissie versterking in de persoon van de heer M.H.D. Hiemink, die de pr-taken voor zijn rekening neemt. Vergaderingen De commissie vergaderde in 2001 zeven maal plenair op 12 januari, 16 maart, 4 mei, 22 juni, 24 augustus, 26 oktober en 14 december. De bijeenkomsten vonden, net als in voorgaande jaren, plaats op het kantoor van het Drentse Welstandstoezicht. Voor de verleende gastvrijheid is de commissie zeer erkentelijk. Technische zaken Beschermingsactiviteiten Onder dit vaste agendapunt komen in elke vergadering onderwerpen aan de orde die door leden van Heemschut of andere personen zijn ingebracht. De technisch adviseurs gaan vervolgens na of de onderwerpen nader door de commissie te onderzoeken zijn. In 2001 passeerden onder andere de volgende onderwerpen de revue: projectplan Vaart/Weierstraat in Assen dreigende sloop waardevol pand aan de Havenstraat 2 in Erica centrumplan Sleen plan Weeshuisweide in Coevorden plan industrieterrein Messchenveld I in Assen plan overbouwing kanaal met het complex 't Schip' in Klazienaveen plan kappen 110 eiken aan de Koesteeg in Borger plan bouwen appartementen in de Gymnasiumstraat in Assen voorgenomen bouw appartementen aan het Galmanspad in Meppel 16

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2001 | | pagina 17