Friesland Fryslan Public Relations Anatomisch Laboratorium Leden van de provinciale commissie hebben op 21 februari een gesprek gehad met Robert Jan Bron, de Groningse wethouder van onder andere Monumentenzorg, over onze monumenten- aanvraag in 2000 voor het Anatomisch Laboratorium, een beeldbepalend pand op de hoek van de Oostersingel en de Anton Deusinglaan. B&W en de gemeenteraad hebben onze monumentenaanvraag vervolgens niet ondersteund. Wel hebben we door tussenkomst van de wethouder de 'Contourennota, nieuw welstandsbeleid Groningen', ontvangen. De commissie volgt de ontwikkelingen in het wel standstoezicht op de voet en heeft de Contourennota van de stad Groningen bestudeerd en becommentarieerd. NCM-bijeenkomst Op 28 mei bezochten enige leden van de com missie de NCM-bijeenkomst over het project Actualisering Monumentenregister. Nieuwsbrief De nieuwsbrief is gestuurd naar de Groningse historische verenigingen en aan de raadscom missies monumentenzorg van de Groningse gemeenten. Adres secretariaat: Postbus 14 8900 AA Leeuwarden Info@omn.advocaten.nl Samenstelling van de provinciale commissie (per 31 december 2001) drs. J.C. de Kroon, voorzitter mr. H. de Boer, secretaris mw. drs. H. van der lest, penningmeester en lidpr-groep G.G. Witsen Elias, pr-medewerker ir. S.J. Wieringa, technisch adviseur drs. R.P. van Huiten, website en lid pr-groep mr. H. Brinksma, lid pr-groep mw. drs. R.L. Mulder-Radetzky R. Saarloos mr. P.J. Woudstra 13 Detail NS Station Groningen Heemschut Groningen heeft bezwaar gemaakt tegen het plaatsen van reclame van Burger King boven dit venster

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2001 | | pagina 14