III Bestuur het complex van het Duitsche Huis dat na restauratie weer door de Balije van Utrecht van de Ridderlijke Duitsche Orde in gebruik is genomen. Een andere excursie leidde naar het Centraal Museum alwaar, na de lunch, een rondleiding werd gegeven over de tentoonstelling over Theo van Doesburg. Daarnaast werd men in de gelegenheid gesteld de renovatie en nieuwbouw van het museum te bekijken. Aansluitend volgde een boottocht door de stadsgrachten en -singels. Met een toast op het nieuwe verenigingsjaar werd de dag afgesloten. Samenstelling van het bestuur (per 31 december 2000) ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken, voorzitter mr. M.L.M. van Ravels, secretaris mr. E. ten Cate, penningmeester mw.drs. I. Günther, vice-voorzitter ir. R.M.Th. Adriaansens drs. J.J. Bollebakker mr. E. Dienaar drs. P.H. van Gessel ir. P.C. Groen A.A.E.M. Gijsbers ir. N.R.A. Krekel drs. J.C. de Kroon drs. D. van Leeuwen mr.dr. A.H.A. Lutters mr. D.J. Merhottein drs. S. Sakko drs. H. Smit mr. H.F. Wolgen drs. W. Wolters drs. F.J.A. IJsselmuiden dr. P.G.J. Zelissen tevens lid van het dagelijks bestuur Mutaties Zie hoofdstuk II, Leden, kopje algemene vergadering van leden. Vergaderingen van het algemeen bestuur In het verslagjaar kwam het algemeen bestuur driemaal bijeen, te weten op 25 maart te Utrecht, 14 oktober te Amersfoort en 15 december te Utrecht. Naast de reguliere zaken, zoals de jaarrekening 1999, de begroting 2000 en de verslaglegging van vergaderingen en commissiebijeenkomsten, besteedde het bestuur aandacht aan de implementatie van de Beleidsnotitie 2000-2005, de Nota Belvedere, het PR-plan, de organisatie en bemensing van het bureau Heemschut en de publieksactiviteiten. 4

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2000 | | pagina 8