Noord-Brabant Adres secretariaat: Bossestraat 18 5374 HT Schaijk Samenstelling van de provinciale commissie. (per 31 december 2000) dr. P.G.J. Zelissen, voorzitter P.P.W. Eijssen, vice-voorzitter drs. ir. H.N.G.M. Boot, secretaris H.J.J. Oome, technisch adviseur B.J.M. Tonies, technisch adviseur ing. L. de Visser, technisch adviseur J.H. Keunen, PR-medewerker J. Beekmans drs. E. Dolne J.M.C. van der Eerden W.F. Jansen wzn. dr. A. J.C. van Leeuwen ing. Th. G.R. Linders H.H.M. Strijbos ing. H.J.P. van de Weem ing. W.M. van Weert ir. J.W.G. Witmer Vergaderingen In 2000 vergaderde de commissie zesmaal en wel op 12 januari, 22 maart, 17 mei, 19 juli, 13 september en 6 december. De vergadering van 22 maart werd op locatie in het kantoor van het Monumentenhuis Brabant te Geertruidenberg gehouden, de vergadering van 6 december werd op locatie in het stadhuis van de gemeente Grave gehouden; de overige vergaderingen werden in de vergaderruimte van het Franciscushuis te 's-Hertogenbosch gehouden. Mutaties De provinciale commissie Noord-Brabant nam op 12 januari afscheid van mr. H. Bergé (83), tot 1991 secretaris en voorzitter en daarna vice-voorzitter van de pc. In de monumentale Raadskelder in 's-Hertogenbosch werd hem een diner aangeboden, waarbij de heer Wolters aanzat als afgevaardigde van het dagelijks bestuur van de Bond Heemschut. PC-lid Herman Strijbos had een pentekening gemaakt, die door PC-voorzitter Piet Zelissen aan 'het scheidende monument' werd aangeboden. De heer Bergé en zijn echtgenote waarderden deze geste bijzonder. Vergaderingen Op 22 maart werd de PC-vergadering, op uitnodiging van het Monumentenhuis Brabant, te Geertruidenberg gehouden. Tijdens deze vergadering werden de eerste officiële contacten met het pas opgerichte Monumentenhuis gelegd en dat was het begin van een intensieve 34

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2000 | | pagina 38