De Algemene Vergadering van Leden De Algemene Vergadering van Leden (hierna te noemen AV) werd in 1992 tweemaal bijeengeroepen. De reguliere vergadering vond plaats op 30 mei in het Stadskasteel 'Oudaen' te Utrecht. Tijdens deze bijeenkomst werd aan de heer mr. J.Ph.C. Kaajan, lid van de provinciale commissie (hierna te noemen PC) Utrecht, vanwege bijzondere verdiensten de Ton Koot-penning uitgereikt. Vanwege het feit dat het vereiste quorum niet aanwezig was om een besluit te nemen over de voorgestelde statutenwijziging, werd, conform artikel 16, lid 2 van de statuten, een tweede AV belegd in het nieuwe gebouw van de Tweede Kamer der Staten Generaal in Den Haag op 9 juli. In deze vergadering werd de heer mr. S. Smeets, lid van de PC Limburg, door onze voorzitter hartelijk toegesproken en hem werd, vanwege zijn inzet gedurende vele jaren, de Ton Koot-penning overhandigd. Op 30 mei werd de heer mr. E. Dienaar benoemd tot secretaris van de Vereniging. De heren drs. H.R. Caderius van Veen, voorzitter van de PC Groningen, ir. P.C. Groen, voorzitter van de PC Drenthe, en mr. J.L. Matti, voorzitter van de PC Limburg, werden benoemd tot lid van het Algemeen Bestuur (hierna te noemen AB). In de vergadering van 9 juli werd de heer mr. G.K.J.M. Hamm herdacht. De heer Hamm overleed op 16 april. Na een bestuurslidmaatschap van vijftien jaar, waarvan negen jaar als voorzitter, trad hij in 1987 af. Mr. S. Smeets ontvangt uit handen van de voorzitter, J. Franssen, de Ton Koot-penning.

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1992 | | pagina 6