7 Naar aanleiding van de besluitvorming over de decentralisatie, stelde het dagelijks bestuur een Begeleidingscommissie Decentralisatie in, bestaande uit: de heren C.H. Staal, J.A.F. Soels, A.A.E.M. Gijsbers en B.J.M. Duimel. De taak van de commissie was om de regio-bijeenkomsten over de decentralisatie voor te bereiden. Het dagelijks bestuur heeft opdracht gegeven om een commissie in te stellen met als taak te onderzoeken of er mogelijkheden zijn om de naam van de familie Van der Does de Willebois levend te houden vanwege het feit dat deze familie de Bond Heemschut heeft bedacht met een legaat. De commissie bestaat uit mevrouw ir. P.C. Wieringa, de heren B.J.M. Duimel, E.J. Hoogenberk, H.F.A. Rademaker en H. Stevens, en staat onder leiding van de heer drsD. van Leeuwen. 4PROVINCIALE COMMISSIES In 1991 functioneerden er binnen de Bond Heemschut tien provin ciale commissies en één provinciale afdeling. In alle provincies, met uitzondering van Flevoland, was er een commissie werkzaam. In Limburg functioneert een afdeling Limburg van Heemschut. Voor een verslag van de activiteiten van de commissies en afdeling, de samenstelling ervan, alsmede de mutaties, wordt verwezen naar hoofdstuk 9. 5. MEDEWERKERS KORENMETERSHUIS Op het landelijk bureau van de Bond Heemschut te Amsterdam waren in 1991 werkzaam: dhr. B.J.M. Duimel, algemeen directeur dhr. drs. J.P.J. van der Haagen, directeur ruimtelijke en juridische zaken dhr. drs. J. Kamerling, voorlichter en eindredacteur dhr. L. Klein, financieel administrateur mw. drs. H. van Barneveld, secretaresse (tot 1 augustus 1991) dhr. drs. O.B. Helleman, bureau-secretaris (vanaf 23 mei 1991) mw. D. Blok-Hartmanadministratrice mw. M. van Asten, publiciteits-medewerkster (tot 1 maart 1991) 6. MUTATIES EN BENOEMINGEN Mevrouw drs. H. van Barneveld, die als secretaresse was aan gesteld, werd wegens ziekte tot 1 augustus vervangen door de heer drs. O.B. Helleman. Deze volgde haar op vanaf 1 augustus met als taak het leiding geven aan het bureau als bureau secretaris Het tijdelijk contract met mevrouw M. van Asten kon helaas niet omgezet worden in een vaste aanstelling.

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1991 | | pagina 9