44 JAARVERSLAG VAN DE PROVINCIALE COMMISSIE NOORD-BRABANT Samenstelling van de commissie Bij de aanvang van het jaar 1991 was de commissie als volgt samengesteld: mr. H. Bergé (waarnemend voorzitter) dhr. H.H.M. Strijbos (technisch adviseur, tevens secretaris a.i.) dhr. A.W.M. Bertens Jhr. L.E.D.S. van Bönninghausen tot Herinckhave mw. A.A. Brij dhr. J.C.M. van der Eerden dhr. P. Hartmans dr. ir. J.A. Hendrikx dhr. W.F. Jansen wzn. ing. Th. G.R. Linders dhr. J.A.J.M. van Rosmalen ing. H.J.P. van der Weem ing. W.M. van Weert ir. J.W.G. Witmer Mutaties in de commissie Nadat het overleg met een tweetal kandidaten geen blijvende resultaten had opgeleverd, werd ir. H.N.G.M. Boot benoemd als secretaris van de commissie. Tot voorzitter werd benoemd mr. G.M. van Oerle. Tot vice-voorzitter werd mr. H. Bergé benoemd. Als technisch adviseur voor West-Brabant werd voorgesteld de heer L. de Visser, wiens benoeming begin 1992 werd geëffectueerd. Als nieuwe leden werden benoemd de heer drsA. Schenk en de heer H. Bol. Gesprekken met mogelijke kandidaten voor de PR-functie, hebben nog niet tot resultaten geleid. Vergaderingen In 1991 vergaderde de commissie zes maal, en wel op 21 januari, 6 maart, 8 mei, 10 juli, 12 september en 21 november. De vergadering van 8 mei werd bijgewoond door de vertegenwoordiger van het Dagelijks Bestuur, de heer Vogel. Alle vergaderingen werden bovendien bijgewoond door drs. J.P.J. van der Haagen, juridisch- technisch directeur van de Bond. Na een periode waarin de PC de gastvrijheid genoot van het gemeentebestuur van Oirschot, omdat in het provinciehuis niet kon worden vergaderd wegens reorganisatie, kon zij weer terugkeren naar haar vaste vergaderplaats in het provinciehuis. Niettemin is gezocht naar een gunstiger tijdstip en een meer centraal in de provincie gelegen plaats, maar zonder succes. Op 19 oktober vond de laatste vergadering plaats met de decentralisatiecommissie in s-Hertogenboschwaar een vijftal leden van de commissie Noord-Brabant aanwezig was.

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1991 | | pagina 46