42 JAARVERSLAG VAN DE PROVINCIALE COMMISSIE ZEELAND Samenstelling van de commissie. Bij aanvang van het jaar bestond de commissie uit de volgende leden: drs. W.J. Plomp (voorzitter) dhr. J. de Hoogh (secretaris) dhr. P.A. Boot drs. W. Heybroek ir. C.J. Keulemans dhr. B. Oele ir. J.L. van Sloten dhr. P. van der Veen ir. R.M.Th. Adriaansens (technisch adviseur) Mutaties in de commissie In december heeft de secretaris afscheid genomen. Hij is opgevolgd door mevrouw drs. B.I. Sens Vergaderingen Er is in 1991 twee maal vergaderd; te weten op 1 oktober en 10 december. Discussie onderwerpen Het functioneren van de provinciale commissie is besproken naar aanleiding van het reorganisatie- en decentralisatiebesluit van het algemeen bestuur. Gevallen In de commissie kregen ondermeer de volgende "gevallen" de aandacht: stadhuis te Hulst; plan tot afbraak R.K. kerktoren te Terneuzen aantasting wallen Veere door paardestal met springbak; nieuwbouw bij Kapellestraat 17 te Veere plan tot verplaatsing kerkmuur en mganspartij Hervormde kerk te Oostkapelle herinrichting Abdijplein te Middelburg; plan nieuwbouw van woningen aan haven te Brouwershaven plaatsing windmolens in Middenschouwen bestemmingsplan bungalowpark te Scharendijke restauratieplan van pand met vakwerk m het "Vrijpoortje" te Zierikzee behoud van Hoeve "Buitenzorg" op Tholen herstel en restauratie van de ring te Oud-Vossemeer bezwaar tegen afvoeren van de rijksmonumentenlijst van het slot "Stavenisse" te Stavenisse Grote Kerk te Veereplan van Rijksgebouwendienst appartementen in deze kerk te bouwen. Voortgang zal gevolgd worden.

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1991 | | pagina 44