21 JAARVERSLAG VAN DE PROVINCIALE COMMISSIE OVERIJSSEL Samenstelling van de commissie Bij aanvang van het jaar 1991 bestond de commissie uit de volgende leden: ir. J.M. Veldhuis (voorzitter) dhr. H.C. Methorst (secretaris) dhr. L.S. van Leeuwen (2e secretaris) drsM.S.M.M. Berkers ir. J.P. van den Berg dhr. A. Buter dhr. B.J.M. Duimel dhr. J.C.M. Moens dhr. M.H. v.d. Noordaa mr. A.C. Nysingh dhr. A.J. Olthof ir. D.M. v.d. Schrier dhr. B. Meffert (technisch adviseur) Mutaties in de commissie Toegetreden tot de commissie in 1991 zijn de heer R. Kers (PR- medewerker) en mw. A. de Jong. Vergaderingen De PC-vergaderingen vonden in 1991 plaats in Zwolle op 8 februari, 5 april, 3 mei, 23 augustus en 15 november, in Goor op 14 juni en in Wilsum op 17 oktober. Discussie onderwerpen Het decentralisatiebeleid PC Overijssel was het afgelopen jaar het belangrijkste discussiepunt binnen de PC. In een notitie werden de algemene opvattingen over de relatie tussen de PC en de landelijke Bond weergegeven. Enkele specifieke voornemens van de PC Overijssel zijn: versteviging van het contakt met de leden, de media en de plaatselijke historische vereningen in deze provincie; subsidie- en ledenwerving; het uitgeven van een periodiek verschijnende nieuwsbrief. Gevallen In 1991 kwamen tijdens de vergaderingen van de PC Overijssel onder meer de volgende gevallen aan de orde: Bestemmingsplan Thiemsbrug, Hengelo In dit m het stadscentrum gelegen gebied bevinden zich enkele cultuurhistorisch belangrijke elementen, die volgens Heemschut in het bestemmingsplan onvoldoende bescherming genoten. Onder meer

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1991 | | pagina 23