De Katholieke Kunstkring de Violier te Amsterdam. De A. N. W. B. Toeristenbond voor Nederland te 's Gravenhage. De Kunstvereeniging Pictura Veluvensis te Renkum.- De Vereeniging Schoonheid in Opvoeding en Onderwijs te 's Gravenhage. Het Koninklijk Oudheidkundig Genootschap te Amsterdam. De Vereeniging Edams Museum te Edam. De Nationale Bond voor Vreemdelingenverkeer te Utrecht. De Haagsche Kunstkring te 's Gravenhage. De Nederlandsche Oudheidkundige Bond te 's Gravenhage. De Vereeniging „In Consten Een" te Nijmegen. Het Provinciaal Genootschap van Kunsten en Wetenschappen te Utrecht. De Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer te Leek (Gr.). De Ned. Vereeniging voor Ambachts* en Nijverheidskunst te Amsterdam. De Vereeniging Nehalennia te Middelburg. De Ver. tot behoud van Natuurmonumenten in Nederland te Amsterdam. De Vereeniging Haerlem te Haarlem. De 's Hertogenbossche Kunstkring te 's Hertogenbosch. De Oudheidkamer Rhenen te Rhenen. De Vereeniging van Nederlandsche Letterkundigen te Hilversum. De Vereeniging „Oud^Leiden" te Leiden. CORRESPONDENTEN. Correspondenten van den Bond zijn: J. L. Tadema te Haarlem. W. J. Kernkamp te Edam. Mr. C. A. Cohen Stuart te Alkmaar. G. W. Moll te Enkhuizen. W. J. J. C. Bijleveld te Oegstgeest. J. L. van Dalen te Dordrecht. J. G. de Lint te Gorinchem. J. L. Schouten te Delft. W. M. C. Regt te Oudshoorn. B. von Brücken Fock te Middelburg. C. A. Kalbfleisch te Vlissingen. P. J. Houtzagers te Utrecht. W. Croockewit W.Az. te Amersfoort. Dr. R. Jesse te Rhenen. H. H. Kramer te Leeuwarden. Mej. F. J. G. W. C. Engelberts te Assen. J. J. H. van Deinse te Enschedé. Mr. J. Nanninga Uytterdijk te Kampen. Mejonkvrouwe C. Engelen te Zutphen. G. Versteeg te Arnhem. Jhr. C. Ph: L. van Kinschot te Tiel.

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1913 | | pagina 2