3 C. A. Kalbfleisch te Vlissingen. P. J. Houtzagers te Utrecht. W. Croockewit W.A.z. te Amersfoort. Dr. R. Jesse te Rhenen. H. H. Kramer te Leeuwarden. Mej. F. J. G. W. C. Engelberts te Assen. J. J. H. van Deinse te Enschedé. Mr. J. Nanninga Uytterdijk te Kampen. Mejonkvrouwe C. Engelen te Zutphen. G. Versteeg te Arnhem. Jhr. C. Ph. L. van Kinschot te Tiel. H. Ebeling te 's Hertogenbosch. A. F. van Beurden te Roermond. A. J. Flament te Maastricht. B. J. Kerkhof te Gennep. C. van Tijen te Monnikendam. G. Alberts te Deventer. J. W. Hanrath te Hilversum. M. Meyerink te Zwolle. Mr. J. de Vries van Doesburgh te Zierikzee. J. R. Baron .van Keppel te Breda. J. Herman de Roos te Rotterdam. W. C. Brouwer te Leiderdorp. Dr. B. Daamen te Tilburg. J. J. Weve te Nijmegen. KONINKLIJKE GOEDKEURING DER STATUTEN. Bij Koninklijk Besluit van 4 September 1911 No. 52 werden de Statuten van Heemschut goedgekeurd. BUITENLAND. De Bond Heemschut bleef in geregeld verkeer met den „Deutschen Bund Heimatschutz". De Secretaris van dat lichaam, Dr. Fritz Koch te Meiningen, was zoo vriendelijk ter HeemschubConferentie eenige mededeelingen omtrent „Heimatschutz" in Duitschland te doen. Het tweede Internationale Congres voor Heemschut zal van 12 tot 15 Juni 1912 te Stuttgart worden gehouden. De Bond zal daar door den len Secretaris vertegenwoordigd worden. Verschillende belangrijke onderwerpen staan op het programma vermeld. Over heemschut en vreemdelingenverkeer zal Dr. Karl Giannoni, Secretaris der Vereeniging „Heimatschutz" in Oostenrijk, spreken. Professor Dr. Bovet, Ondervoorzitter der Vereeniging „Heimatschutz" in Zwib seriand, behandelt het onderwerp „Spoorwegen en Landschapsschoon". Over „Reclame" zal de heer Raoul de Clermont, bestuurslid der „Société pour la Protection des Paysages de France" een voordracht houden. Omtrent wat reeds

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1912 | | pagina 3