H:eem schut-Serie VELE NIEUWE DEELEN ZIJN IN VOORBEREIDING UITGAVE C.V. ALLERT DE LANGE - AMSTERDAM Onder redactie van den Bond Heemschut A. A. Kok, De historische schoonheid van Amsterdam, 5de druk Dr Jac. P. Thijsse, Een jaar in Thijsse's hof, 4de druk W. H. Schukking, De oude vestingwer ken Dan Ntderland, 3de druk Prof. Willem v. d. Pluym, Het Neder- landsche binnenhuis 1450-1650, 3de druk F. Koster, Ons schoone land, 3de druk Dr G. N. Honig, De vroege Middeleeuwen in Holland, 2de druk Dr E. H. ter Kuile, De torens van Neder land, 3de druk Dr Mr J. Belonje, Steenen charters, 3de druk Ir P. J. 't Hooft, Nederlandsche boerde rijen, 3de druk J. C. Kerkmeyer, De historische schoon heid oan Hoorn, 3de druk Ir. G. A. Overdijkink, Langs onze wegen, 2de druk A. A. Kok, Amsterdamsche woonhuizen 3de druk J. M. Sterck-Proot, De historische schoon heid oan Haarlem, 2de druk E. van Houten, Amsterdamsche merk waardigheden, 2de druk M. Barendrecht-Hoen, Boomen in het Ne derlandsche landschap, 2de druk Dr Elisabeth Neurdenburg, De historische schoonheid oan Groningen, 2de druk M. P. van Buijtenen, Hindeloopen, Fries- lands elfde stede, 2de druk Dr Ir J. T. P. Bijhouwer, Nederlandsche tuinen en buitenplaatsen, 2de druk N. Ottema, Het kunstambacht en de volkskunst in Friesland, 2de druk Jlir Mr E. O. M. van Nispen tot Seve- naer, Nederlandsche kasteelen, 2de druk Mr F. J. van Lanschot, De historische schoonheid van 's Hertogenbosch, 2de druk J. R. W. Sinninghe, Over volkskunst Dr Jac. P. Thijsse, Onze duinen Mr J. J. Beyerman, De historische schoonheid van Dordrecht Jhr Dr D. P. M. Graswinckel, Neder landsche hofjes, 2e druk Dr H. E. van Gelder, De historische schoonheid van s-Gravenhage, 2e druk H. W. Alings, Amsterdamsche gevelstee- nen Vincent J. M. Eras, Over sloten en sleu tels W. J. Rust, De Gooische dorpen Dr A. Kessen, De historische schoon heid van Maastricht, 2e druk Ferd. Timmermans, Luidklokken en bei aarden in Nederland Th. P. H. Wortel, Oud Alkmaar Mr A. Bouman, Nederlandsche orgels Dr Elisabeth Neurdenburg, Oude Neder landsche Majolica en Tegels, Delftsch aardewerk 2e druk W. Bogtman, Nederlandsche glasschilders Ir Hugo van Oerle, Oud Leiden Ir P. J. 't Hooft, Dorpen in Zeeland Dr J. Fransen, Schoon Enkhuizen G. C. E. Crone, Nederl. Binnenschepen Dr J. A. Bierens de Haan en A. A. Kok,* Heemschut Dr R. van Luttervelt, Schoonheid aan de Vecht 5 I Vincent Cleerdin, Het Brabantsche Dorp De prijs van de deeltjes 1, 2, 3 en 5 bedraagt fl.30 gecart.; van de overige fl.50 gecart., gebonden f 1.95; dubbel nummer: gecart. f3.—, gebonden f3.90. Alom verkrijgbaar In den Boekhandel

Heemschutserie - Boekje 1941-1954 | 1944 | | pagina 148