Vereniging snieuws Commissie Drenthe zoekt nieuwe leden Extra AVL Geslaagde excursies NIEUWE LEDEN De deelnemers van de buitenland reis 2014 naar Saksen kijken terug op een geslaagde excrusie. Onder leiding van Ton Gijsbers werd een bezoek gebracht aan de bakermat van de Heimatschutz-gedachte. Bij gaande foto werd gemaakt in Weimar. De commissie Drenthe van Heemschut zoekt geïnteresseerde vrijwilligers die tot haar commissie willen toetreden. Nieuwe leden zijn bij voorkeur werkzaam in de wereld van het cultureel erfgoed, hebben een bouwkundige achtergrond, werken met landschap of zijn hierin geïnteresseerd. Ook personen die ervaring hebben met sponso ring of fundraising zijn van harte welkom. Kennis van social media strekt tot aanbeve ling. Leden wonen bij voorkeur in Drenthe. Belangstellenden kunnen voor informatie contact opnemen met de secretaris van de commissie, de heer Theo Wortel via Heemschutcommissiedrenthe@gmail.com of telefoonnummer 06-226 17 394 of de voorzitter a.i. de heer Seerp Ybema via ybema.sb@kpnmail.nl (06-539 22 358). Heemschut heette in het eerste kwartaal van dit jaar de volgende nieuwe leden welkom: Nieuwe leden vanaf 1-4-2014 t/m 30-6-2014 Dhr. Dr. Ir. M.W. van den Berg, Giethoorn Dhr. en mw. J. Munneke-Bos, Krewerd Mw. H.E. van Eerten, Amsterdam Dhr. J. Kijlstra, Ede Dhr. W.J. Bastiaanse, Eenrum Mw. Ph. IJpelaar, Oisterwijk Mw. C. Bonarius van Os, Den Haag Mw. M.J. Povel, Ravenstein Mw. P. Berghuis, Kloosterburen Mw. A. Baerends-Tamminga, Overveen Mw. B.J. Roze, Sint Johannesga Dhr. B.A. Leffers, Wildervank Dhr. F. Theeven, Horn Mw. T.M. In 'tVeld, Utrecht Textiel Museum, Bibliotheek, Tilburg Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau-idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Meldt u aan op: www.Heemschut.nl/ doe-mee en meldt u aan. Op vrijdag 19 september vindt een extra Algemene Vergadering van Leden plaats. Eén onderwerp staat op de agenda: her benoemingen van diverse leden van het (Algemeen en Dagelijks) Bestuur. De bijeen komst vindt plaats in Amersfoort, aanvang 10.30. Opgave en nadere stukken zijn op te vragen via kampen@heemschut.nl of 020- 622 52 92. 32 HEEMSCHUT september 2014

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2014 | | pagina 32