Verenigingsnieuws Algemene Vergadering van Leden V Forum Europa Nostra Heritage awards en concert Amsterdam, Vrijdag 10 juni - combinatie met Europa Nostra forum, prijsuitreiking en concert De Bijzondere Algemene Vergadering van Leden op 14 mei staat dit jaar helemaal in het teken van 100 jaar Heemschut. De reguliere Algemene Vergadering van Leden zal daarom plaatsvinden op 10 juni in Het Bethaniënklooster in Amsterdam. De voorzitter van de Bond Heemschut, mevrouw. A. van Dok van Weele, nodigt de leden van de vereniging uit voor de vergadering die om 13.30 uur zal beginnen. iiiiJllllllllll De Algemene Vergadering van Leden wordt bijeengeroepen conform artikel 13, lid 4 van de statuten. Tijdens de vergadering wordt door het Dagelijks Bestuur verslag uitgebracht over het gevoerde beleid in het afgelopen boekjaar en wordt het te voeren beleid uiteengezet. Alle leden hebben stemrecht na tekening van de presentielijst voor aanvang van de vergadering. Na de jaarvergadering wordt gestart met de stadswandeling. Programma 13.00 uur: ontvangst in Het Bethaniënklooster met koffie en thee 13.30 tot 14.30 uur: Algemene Vergadering van Leden Voorlopige agenda 1. Opening van de Algemene Vergade ring van Leden en welkomstwoord door de voorzitter 2. Verslag AVL van 5 juni 2010 Ter vaststelling 3. Ingekomen en uitgegane stukken, mededelingen 4. Jaarverslag 2010 Bond Heemschut Ter vaststelling 5. Jaarrekening 2010 Bond Heemschut Ter vaststelling 6. Begroting 2011. Ter vaststelling 7. Eeuwfeest 2011. Ter informatie 8. Benoemingen, herbenoemingen en aftreden 9. Rondvraag 10. Sluiting Mjit jJ7.t Route Het Bethaniënklooster bevindt zich in het centrum van Amsterdam: Barnde- steeg 6B www.bethanienklooster.nl Parkeren is lastig. Wij raden aan per openbaar vervoer te komen. Alle metrolijnen van en naar CS stoppen op halte Nieuwmarkt. De Nieuwmarkt oversteken, Waag aan de rechterzijde houdend, loopt u zo de Barndesteeg in. Lopend vanaf Amsterdam CS: Stationsplein oversteken in de richting van de St. Nicolaaskerk. Langs deze kerk via de St. Olofspoort over de Zeedijk, die op de Nieuwmarkt uitkomt. Houd het Waaggebouw aan uw linkerzijde. Op de hoek Nieuwmarkt-Kloveniers- burgwal (banketbakkerij Kloppenburg) rechtsaf de Barndesteeg in. Per auto: parkeren in de parkeer garage P1 Parking Waterlooplein aan de Valkenburgerstraat 238. Loop via Jodenbreestraat, St. Antonies Sluis en St. Antoniesbreestraat naar de Nieuwmarkt. Aanmelden Aanmelden via de website van Heem schut www.heemschut.nl onder Agenda of telefonisch via 020-6225292. Verga derstukken kunt u telefonisch opvragen of per e-mail via info@heemschut.nl. U ontvangt uiterlijk een week voor de vergadering schriftelijk bericht van bevestiging. Deelname is gratis. Voor deelname aan het Europa Nostra forum zie hieronder. Het Bethaniënklooster. De rode loper is al uitgerold in het Bethaniënklooster. Foto's PR Vóór aanvang van de Algemene Vergadering van Leden vindt in het kader van het European Heritage Congress het Forum Volunteers: Added value for Europe's heritage plaats. Dit forum wordt georganiseerd door Europa Nostra (zie pagina 12) in samenwerking met Bond Heemschut en Erfgoed Nederland. Het forum vindt plaats in gebouw 1 Felix Meritis', Keizersgracht 324 te Amsterdam, van 9 tot 13 uur. Voor meer informatie en opgave: www.europanostra.org of 070 3024050. Kosten 40 inclusief lunch. Dit forum belicht de rol van de erfgoedvrijwilliger in de Euro pese context. Het forum wordt geopend door Denis de Kergorlay, executive president van Europa Nostra. Verdere sprekers zijn onder meer Dame Fiona Reynolds, algemeen directeur van de Engelse National Trust en Alexander Rin- nooy Kan, voorzitter van de SER. Het forum wordt ingeleid door Astrid Wey van Erfgoed Nederland en Karei Loeff van Heemschut. Aansluitend op de stadswandeling 'Het gelijk van Heemschut in Amsterdam' na de AVL zal de jaarlijkse uitreikingcere monie van de European Heritage Awards van Europa Nostra in de grote zaal van het Concertgebouw plaatsvinden, gevolgd door een bijzonder concert. Bijwonen kost 35. Programma 18.30 - 20.00 uur: Uitreiking European Heritage Awards door Eurocommis saris voor cultuur mevrouw Androulla Vassiliou en maestro Placido Domingo, president van Europa Nostra. 20.30 - 21.30 uur: Opera Concertante 'Don Sanche' van Franz Liszt, uitge voerd door het Jeugdorkest van de Europese Unie. Voor meer informatie en opgave: www.europanostra.org of 070-30 24 050. 36 Heemschut april 2011

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2011 | | pagina 38