zaterdag 22 en zondag 23 augustus (opgave nu reeds mogelijk zie kader inschrijving hieronder) Leguit en roos AANNEMERSBEDRIJF bv edexcurs L V IJNTJES Doorkijk naar het Koninklijk Paleis vanuit de Damstraat. Foto Heemschut Op zaterdag 22 en zondag 23 augustus verzorgt Heemschut een bezoek met rondleiding in het Koninklijk Paleis op de Dam - op 13 juni door Koningin Beatrix heropend - voorafgegaan door een lezing. Programma 13.30 uur: Ontvangst met koffie in de Eggertzaal (1e verdieping) van het Nieuwe Kafé, naast de Nieuwe Kerk. De flank van de Nieuwe kerk, het Ministeriegebouw, fungeert als stijlvol horeca etablissement, 't Nieuwe Kafé. (Eggertstraat/Dam). De Eggertzaal heeft uitzicht op het Paleis op de Dam. 14.00 - 14.45 uur: Lezing door de heer Ir. E. de longh, Evert de longh is oprichter en directeur van het Bureau Vivax/evertdeiongh ontwerp van res tauraties en renovaties. Tevens advise ring voor hergebruik van gebouwen en terreinen. Evert de longh is technisch adviseur bij de Eleemschut commissie Zuid-Holland en adviseur bij de Heem schut commissie Zeeland. 14.45 uur: Oversteken naar het Paleis 15.00 - 16.00 uur: Geleid bezoek aan het Paleis. Voor meer informatie over het Konink lijk Paleis zie pagina's 14 tot en met 25 Aanmelding tel. 020-622 52 92 of per email info@heemschut.nl, met opgave van naam, adres, telefoon en de datum van uw voorkeur. Aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnenkomst en zijn definitief na ontvangst van het bedrag op rekening nr. 14 62 53 442 Rabobank Amsterdam, (let op gewijzigd nummer) t.n.v. de Bond Heemschut te Amsterdam o.v.v. Koninklijk Paleis. U ontvangt bericht van bevestiging. Kosten 22,50 p.p.; niet-leden 25,--. Route en adresgegevens Dam/Eggertstraat: 't Nieuwe Kafé is vanaf CS Amsterdam eenvoudig te bereiken. Wandeling via het Damrak kost 5 minuten. Beste deelnemer/ster aan de publieks evenementen U zult in de afgelopen jaren gemerkt hebben dat de publieksevenementen succesvol zijn. Uiteraard verheugt het ons dat u in zo grote mate belangstelling toont. Aan gezien het tijdschrift niet bij iedereen op gelijke datum wordt bezorgd zijn er leden die in het nadeel zijn. Om deze reden komen wij tot de vol gende oplossing. De inschrijving staat de eerste 7 dagen na bezorging van het tijdschrift open voor aanmelding. Aan het eind van deze 7 dagen verneemt u schriftelijk of u bent ingeschreven. Dit lijkt ons een eerlijke oplossing. Graag uw begrip hiervoor. Overigens trachten wij de excursie te herhalen bij grote belangstel ling of we anticiperen al op een te verwachten groot aantal deelnemers door twee data te plannen. Gea Schilte Voor het behoud van het goede! Restauratie Renovatie Nieuwbouw 't Prooyen 1 1141 VD Monnickendam www.leguttenroos.nf Tel: 0299-651301 leg uit,, roos@worldonline.nl juni 2009 Heemschut 35 Amsterdam Z.O. - Amsterdam Centrum - Utrecht - Den Bosch - Bussum www.weijntjes.nl - Centraal tel.: 020 - 3113646 Titaan beslag HANG- EN SLUITWERK EXCLUSIEF UIT VOORRAAD

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2009 | | pagina 37