Ledenservice Alpha Vochttechniek Gratis boek voor aanbrengen nieuw lid Veelzijdig en al meer dan 26 jaar ervaring in: Injektiewerken - constructief - waterdichtend waterdicht maken van kelders Injekteren tegen optrekkend vocht Hydrothermische kelderisolatie Bestrijden van vochtoverlast in kruipruimten hydrofoberen en verharden van natuur- en baksteen Betonreparatiesystemen Renovatie- restauratiepleisters Kunststof-vloersystemen Postbus 409, 4600 AK Bergen op Zoom Telefoon: 0165-386200 Homepage: www.alphavochttechniek.com De vereniging Heemschut kan niet zonder de steun van u als lid. Met uw bijdrage levert u niet alleen financiële steun maar laat u ook zien dat er mensen zijn die geven om ons waar devol cultureel erfgoed. En aantallen tellen! Alleen op deze wijze kunnen wij onze (politieke en bestuurlijke) invloed voor het behoud van monumenten vergroten. Heemschut heeft nieuwe leden hard nodig. Vandaar dat wij uw steun ook vragen bij het aanbrengen van nieuwe leden. Daarom starten wij de actie: 'uw vrienden worden leden!'. Vertel uw vrienden en ken nissen over Heemschut en breng ze aan als lid! Uw actie wordt beloond met een toepasselijk cadeau: het boekje 'Alles watje altijd al wilde weten over monumenten en bouwstijlen.' Een fraai geïllustreerd boek met leuke informatie, geschreven door Meindert Stokroos. Het boek is voor u, maar u kunt het natuurlijk ook weggeven als introductie voor het nieuwe lid dat u aanbrengt. De nieuwe aanmelding en de gemaakte keuze naar wie het boekje gaat kunt u aangeven op de in dit nummer gevoegde kaart. Wilt u meer aanmeldingen doorgeven dan die ene via het kaartje, een telefoontje naar ons kantoor 020 6225292, en u krijgt een of meer kaartjes toegestuurd. Wij hebben voorlopig genoeg boekjes in voorraad. Help ons het ledenaantal te laten groeien op weg naar het honderdjarige bestaan van Heem schut in 2011. Zo blijft Heemschut de oudste, breedste en grootste particuliere bescher mingsorganisatie op het gebied van monu menten en kunnen wij ons beschermingswerk blijven voortzetten, zie pagina 26. Aannemersbedrijf Huurman bv Buitenwatersloot 316 Postbus 87 2600 AB Delft Tel. 015 2141745 Fax 015 2130322 www.huurmandelft.nl mail@huurmandelft.nl 40 Heemschut december 2006

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2006 | | pagina 42