QsC/'X/ Cs Voor Heemschut-leden €24 i.p.v. €29 (binnenkort €39) voor 'Luchtfoto atlas Noord-Holland'. Een van de laatste delen in de reeks lucht foto-atlassen van de provincies. €22 i.p.v. €25 voor 'Topografische Dubbelatlas', de topografie van 1868 gelegd naast de eigentijdse kaarten. NOORD-HOLLAND Bedrag is exclusief de verzendkosten van 5. Dubbel atlas Met de Topografische Dubbelatlas van de Landsmeerse uitgeverij 12 Provinciën kun je de verschillen zoeken tussen het Nederland van 1868 en ons land in de 21 e eeuw. Het zijn er heel wat meer dan de gebruikelijke tien van het zoekplaatje. Met de Dubbelatlas duik je in het verleden van alle gebieden van Nederland en is het een feest om de verschillende beelden met elkaar te vergelijken. De Dubbelatlas kostte aanvankelijk 45 Luchtfoto atlas Noord-Holland Van elke provincie stelt Uitgeverij 12 Provinciën een Luchtfoto atlas samen. Daarvoor maakt de uitgever gebruik van de 1500 naadloos aan elkaar gemonteerde opnamen die recent vanaf exact 5000 meter hoogte boven het oppervlak van Nederland zijn gemaakt. De gebundelde foto's per provincie tonen blokken van vier bij vier kilometer. Niet alleen de fotonummers zijn op te sporen, ook is te zien welke foto's aan weerszijden ervan horen. Per pagina is de belangrijkste plaats vermeld om het zoeken te vergemakkelijken. Voorts zijn de gebruikelijke kaartcoördinaten aangegeven. De schaal van de foto's is ongeveer 1:14.000, waardoor heel veel details zichtbaar zijn. Op last van het ministerie van Defensie zijn militaire objecten met groene vlakken afgedekt. Service 40 februari 2006 12 Provinciën Uitgeverij A Tweemaal korting 5,- en 3,-

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2006 | | pagina 42